2 Hľadáme nových kolegov. Pridajte sa k nám.

Webglobe – Yegon
Created with Sketch.

Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

WY textúra

Ten správny panel je WY Panel

WY Panel je jedným zo základných pilierov spojenia Webglobe a Yegon. Doterajšie nástroje Kontrol Panel a WebPanel prevyšuje svojim čistým dizajnom, rýchlosťou a najmä jednoduchosťou. Či už sa jedná o vytvorenie novej e-mailovej schránky alebo odoslanie požiadavky na technickú podporu, všetky úlohy plní svedomito a ku vašej spokojnosti. Záležať sme si dali najmä na jeho slovníku. Hovorí dvomi jazykmi, no stále ľudskou rečou.

WY Panel nájdete na adrese moje.wy.sk.

OTVORIŤ WY PANEL

Jednotné prihlásenie

Prihlasovať sa ku každej službe samostatným menom a heslom je prinajmenšom otravné. Prihlásením sa do WY Panelu získate okamžitý prístup ku všetkým doménam a hostingom, ktoré u nás máte. A ak máte firiem viac, alebo spravujete hosting niekoho iného, účty si môžete navzájom autorizovať a prepojiť. Fantasticky jednoduché.

WY Panel, prihlásenie
WY Panel, externé účty

Prepojené účty

Vďaka externým účtom môžete povoliť prístup do vášho konta inému účtu. Vaše prístupové údaje ostanú vždy v bezpečí a keď to prestane byť aktuálne, externému účtu zrušíte pristup.
Správa rôznych hostingov je s WY Panelom snom každého administrátora.

Affiliate systém

Do WY Panelu sme presunuli aj celý náš affiliate systém. Nájdete v ňom prehľad vašich zárobkov, bannery a ostatné dôležité informácie pre úspešné šírenie vašich odporučaní. A keď príde ten správny čas, vašu odmenu získate na zopár kliknutí.

Viac o Affiliate systéme

WY Panel, affiliate
WY Panel na mobile

Aj na mobile

Za počítačom sedíme čoraz menej. Zato s mobilom alebo tabletom sme takmer non-stop. Preto sme WY Panel pripravili aj na použitie na malých obrazovkách. Potrebujete rýchlo zmeniť heslo k e-mailu? Predĺžiť doménu, na ktorú ste zabudli alebo získať novú po inšpirujúcom stretnutí? WY Panel máte vždy po ruke.