2 Hľadáme nových kolegov. Pridajte sa k nám.

Webglobe – Yegon
Created with Sketch.

Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

Webglobe - Yegon header wy.sk

WY Windows hosting

Výkonný hosting postavený na Windows a ASP.NET platforme.

WY Windows Hosting 1

4,00 €/ mesiac

počet domén: 1

diskový priestor: 5GB

1x databáza MSSQL

neobmedzene databáz MySQL/MDB

WY Windows Hosting 1Plus

7,00 €/ mesiac

počet domén: 1

počet presmerovaných domén: 2

diskový priestor: 20GB

5x databáza MSSQL

neobmedzene databáz MySQL/MDB

WY Windows Hosting 10

12,00 €/ mesiac

počet domén: 10

diskový priestor: 50GB

20x databáza MSSQL

neobmedzene databáz MySQL/MDB

Uvedené ceny sú bez DPH a platné pri ročnej platbe. Pri mesačných platbách sú vyššie, pri 24-mesačnej nižšie o 10%.
Kompletný cenník s DPH nájdete tu.

 • WY Panel na správu hostingu.
 • Možnosť presmerovať (301 redirect) 2 dodatočné domény na hlavnú (iba WY Windows hosting plus).
 • Automatické denné zálohovanie všetkých dát.
 • Vysoký výkon a dostatok pamäte.
 • Neobmedzený počet e-mailov.
 • Neobmedzený počet databáz.
 • Neobmedzený počet subdomén.
 • Neobmedzený traffic.
 • Hromadné vytváranie subdomén
 • Viacero FTP účtov k hostingu
 • Automatické nasadenie SSL certifikátov
 • IIS 10.
 • ASP.NET Framework .NET4 (4.5).
 • MVC Framework.
 • MSSQL 2012, MariaDB 10/MySQL 5.6.
 • Dostupnosť minimálne 99,98%.
 • Ceny sú platné pri ročnej platbe. Pri 3-mesačnej platbe sú vyššie, pri 24-mesačnej nižšie, o 10%.

Prečo si zvoliť hosting vo WY

WY Panel

Na prvý pohľad zložité úlohy sú s ním jednoduchšie a rýchlejšie.

Každodenná podpora

Chuť vám pomôcť nemá konca-kraja. Ani cez víkendy alebo sviatky.

Ideme s dobou

Pravideľné aktualizácie a vylepšenia serverov pre moderné weby.

#nepadame

Náš zdieľaný hosting je legendárny a dlhé roky najstabilnejší na trhu.

Naši klienti o nás hovoria

Peter Nemčok o hostingu od WY

Peter Nemčok

WordPress Slovensko community leader

„Hosting od WY je veľmi stabilný a skoro úplne bez výpadkov. Napriek tomu, že ide o zdieľaný hosting, je rýchlosť načítania webových stránok veľmi dobrá. Administračné rozhranie hostingu patrí tiež k tým lepším, s ktorými som mal možnosť pracovať. Technická podpora a rýchlosť odpovedí v prípade otázok je na výbornej úrovni. Celkovo môžem povedať, že WY poskytuje jeden z najlepších slovenských hostingov pre WordPress weby.“

Michal Dragan o hostingu od WY

Michal Dragan

marketing freelancer

„U WY využívam hosting a registráciu domén. Mohol by som napísať množstvo vecí, prečo som rád, že mám weby u nich, ale najlepšie to vystihne to, že som neskutočne rád, že počas roka neviem o tom, že mám nejaký hosting. Žiadne problémy a jediné čo riešim je uhradenie faktúr. Pri prechádzajúcej firme som pravidelne riešil výpadky, nefungujúce služby, teraz nemusím nič. A tak to má byť, o hostingu by človek nemal ani vedieť, lebo všetko funguje tak, ako má.“

Daniel Ďuriš o hostingu od WY

Daniel Ďuriš

Pizza SEO

„WY sme si vybrali v dobe, keď sme hľadali poskytovateľa rýchlejšieho a stabilnejšieho hostingu. Náš WordPress web bol u dovtedajšieho poskytovateľa pomalý a navyše často vypadával. Viackrát sme tak platili za kliky z online kampane, ktoré viedli na nefunkčný web. Od prechodu k WY sme zaznamenali zrýchlenie webu a rýchlosť nám ako jeden z faktorov vplývajúcich na výsledky Google pomáha mať dobré pozície. Navyše monitoring od Pingdom potvrdil, že náš multihosting je funkčný, bez pravidelných výpadkov.“

14 dní na testovanie

Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť. Preto naše hostingy môžete otestovať sami.
Plnohodnotne a zadarmo prvých 14 dní.

Migrácia hostingu do WY

Zmeniť hosting je jednoduché!

Vo WY je všetko jednoduché, dokonca aj zmena hostingu a migrácia webu. Dáta zo starého hostingu zvládnete bezpečne preniesť pomocou šikovných nástrojov sami. Alebo celý proces nechajte na náš helpdesk.

PREJSŤ DO WY

Všetko vám radi vysvetlíme. S úsmevom.

Webhosting zabezpečuje prevádzku webovej stránky. Je to v podstate prenájom servera, kde sú uložené súbory webovej stránky. Zdieľaný webhosting znamená, že na jednom serveri beží viacero webov, ktoré si delia jeho výkon. Vďaka tomu je zdieľaný webhosting lacnejší ako prenájom celého servera.

Doména je vašou unikátnou adresou na internete a webhosting priestor, ktorý sa na nej nachádza. Doménu síce môžete vlastniť bez webhostingu, no na prevádzku webu sa bez neho nezaobídete.

S využitím asistovanej migrácie je prechod jednoduchý a rýchly. Zabezpečíme presun webu a jeho plnú funkčnosť na našich serveroch. Rovnako presunieme e-maily a ostatné súbory.

Áno a budeme veľmi radi. Testovať môžete bezplatne 14 dní v rámci splatnosti (pred)faktúry. Hostingové služby sú aktívne krátko po odoslaní objednávky.

Konfiguráciu balíka je možné kedykoľvek zmeniť. Stačí kontaktovať helpdesk a vybrať si z ponuky. Rovnako sa dá zmeniť aj celý webhostingový balík. Napr. prejsť z univerzálneho WY Hostingu na WY Hosting pre WordPress alebo virtuálny server.

Rozhodujúcim faktorom je vždy samotná webová stránka – jej vyladenie a nároky, ktoré sú na web kladené. Náš zdieľaný webhosting zvládne za bežných okolnosti plnohodnotne prevádzku webu s návštevnosťou v desiatkách tisic používateľov mesačne. Pri vyššej návštevnosti už môže dôjsť k spomaleniu webu a odporúčame prechod na virtuálny server.

Pokiaľ je váš web postavený na WordPress, odporúčame vám WY Hosting pre WordPress. Univerzálny WY Hosting je vhodný pre webové stránky na mieru alebo iné redakčné systémy, napr. Drumal, Joomla alebo OpenCart. Ak potrebujete poradiť, kontaktujte prosím náš helpdesk.

Domény

Dobrá doména nie je nikdy zlá. S výstižnou a zapamätateľnou doménou môžete prezentovať seba, vaše podnikanie alebo čokoľvek iné.

Overiť doménu

SSL certifikáty

Dôveryhodný SSL certifikát zabezpečí šifrovanú komunikáciu medzi vaším webom a používateľmi. Vďaka tomu môžu bezpečne zadávať čísla kreditných kariet a osobné údaje.

Získať certifikát