2 Hľadáme nových kolegov. Pridajte sa k nám.

Webglobe – Yegon
Created with Sketch.

Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

Spoľahlivý zdieľaný webhosting vo WYSpoľahlivý zdieľaný webhosting vo WY

Webhosting, na ktorý je spoľah

Výkonný a spoľahlivý webhosting, ktorý sa postará o nepretržitý a bleskurýchly chod vašich webov, aplikácií a e-mailov.

WY Hosting

Všestranný webhosting pre firemné stránky, blogy alebo začínajúce e-shopy. Vhodný na prevádzku moderných redakčných systémov a webových stránok na mieru. Samozrejmosťou je podpora viacerých domén, jednoduchá správa cez WY panel a bezpečný e-mail.

ZISTIŤ VIAC

Výkonný hosting pre váš web
WordPress hosting

WY Hosting pre WordPress

Prémiový WordPress zážitok na optimalizovanom zdieľanom hostingu.

ZISTIŤ VIAC

Windows hosting vo WY

WY Windows hosting

Moderný hosting pre weby postavené na ASP.NET platforme.

ZISTIŤ VIAC

Prečo si zvoliť hosting vo WY

WY Panel

Na prvý pohľad zložité úlohy sú s ním jednoduchšie a rýchlejšie.

Každodenná podpora

Chuť vám pomôcť nemá konca-kraja. Ani cez víkendy alebo sviatky.

Ideme s dobou

Pravideľné aktualizácie a vylepšenia serverov pre moderné weby.

#nepadame

Náš zdieľaný hosting je legendárny a dlhé roky najstabilnejší na trhu.

Migrácia hostingu do WY

Zmeniť hosting je jednoduché!

Vo WY je všetko jednoduché, dokonca aj zmena hostingu a migrácia webu. Dáta zo starého hostingu zvládnete bezpečne preniesť pomocou šikovných nástrojov sami. Alebo celý proces nechajte na náš helpdesk.

PREJSŤ DO WY

Všetko vám radi vysvetlíme. S úsmevom.

Webhosting zabezpečuje prevádzku webovej stránky. Je to v podstate prenájom servera, kde sú uložené súbory webovej stránky. Zdieľaný webhosting znamená, že na jednom serveri beží viacero webov, ktoré si delia jeho výkon. Vďaka tomu je zdieľaný webhosting lacnejší ako prenájom celého servera.

Doména je vašou unikátnou adresou na internete a webhosting priestor, ktorý sa na nej nachádza. Doménu síce môžete vlastniť bez webhostingu, no na prevádzku webu sa bez neho nezaobídete.

S využitím asistovanej migrácie je prechod jednoduchý a rýchly. Zabezpečíme presun webu a jeho plnú funkčnosť na našich serveroch. Rovnako presunieme e-maily a ostatné súbory.

Áno a budeme veľmi radi. Testovať môžete bezplatne 14 dní v rámci splatnosti (pred)faktúry. Hostingové služby sú aktívne krátko po odoslaní objednávky.

Konfiguráciu balíka je možné kedykoľvek zmeniť. Stačí kontaktovať helpdesk a vybrať si z ponuky. Rovnako sa dá zmeniť aj celý webhostingový balík. Napr. prejsť z univerzálneho WY Hostingu na WY Hosting pre WordPress alebo virtuálny server.

Rozhodujúcim faktorom je vždy samotná webová stránka – jej vyladenie a nároky, ktoré sú na web kladené. Náš zdieľaný webhosting zvládne za bežných okolnosti plnohodnotne prevádzku webu s návštevnosťou v desiatkách tisic používateľov mesačne. Pri vyššej návštevnosti už môže dôjsť k spomaleniu webu a odporúčame prechod na virtuálny server.

Pokiaľ je váš web postavený na WordPress, odporúčame vám WY Hosting pre WordPress. Univerzálny WY Hosting je vhodný pre webové stránky na mieru alebo iné redakčné systémy, napr. Drumal, Joomla alebo OpenCart. Ak potrebujete poradiť, kontaktujte prosím náš helpdesk.

14 dní na testovanie

Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť. Preto naše hostingy môžete otestovať sami.
Plnohodnotne a zadarmo prvých 14 dní.