2 Hľadáme nových kolegov. Pridajte sa k nám.

Webglobe – Yegon
Created with Sketch.

Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

SSL certifikáty WY, mobileSSL certifikáty WY

SSL certifikáty pre bezpečný web

Chráňte citlivé údaje návštevníkov a vašu identitu šifrovaným spojením cez protokol https.

Aký SSL certifikát by vám vyhovoval najviac?

Let’s Encrypt SSL

0

Overený SSL certifikát pre každého.

Aj SSL Let’s Encrypt WildCard pre subdomény.

Dostupné zdarma cez WY Panel

Bežný
SSL certifikát

37/ rok

Overený certifikát vhodný pre e-commerce.

Wildcard
SSL certifikát

109/ rok

Certifikát pre všetky subdomény na doméne.

Extended
Validation SSL

219/ rok

Certifikáty s najvyšším stupňom overenia a označenia v prehliadači.

Naši klienti o nás hovoria

Peter Nemčok o hostingu od WY

Peter Nemčok

WordPress Slovensko community leader

„Hosting od WY je veľmi stabilný a skoro úplne bez výpadkov. Napriek tomu, že ide o zdieľaný hosting, je rýchlosť načítania webových stránok veľmi dobrá. Administračné rozhranie hostingu patrí tiež k tým lepším, s ktorými som mal možnosť pracovať. Technická podpora a rýchlosť odpovedí v prípade otázok je na výbornej úrovni. Celkovo môžem povedať, že WY poskytuje jeden z najlepších slovenských hostingov pre WordPress weby.“

Michal Dragan o hostingu od WY

Michal Dragan

marketing freelancer

„U WY využívam hosting a registráciu domén. Mohol by som napísať množstvo vecí, prečo som rád, že mám weby u nich, ale najlepšie to vystihne to, že som neskutočne rád, že počas roka neviem o tom, že mám nejaký hosting. Žiadne problémy a jediné čo riešim je uhradenie faktúr. Pri prechádzajúcej firme som pravidelne riešil výpadky, nefungujúce služby, teraz nemusím nič. A tak to má byť, o hostingu by človek nemal ani vedieť, lebo všetko funguje tak, ako má.“

Daniel Ďuriš o hostingu od WY

Daniel Ďuriš

Pizza SEO

„WY sme si vybrali v dobe, keď sme hľadali poskytovateľa rýchlejšieho a stabilnejšieho hostingu. Náš WordPress web bol u dovtedajšieho poskytovateľa pomalý a navyše často vypadával. Viackrát sme tak platili za kliky z online kampane, ktoré viedli na nefunkčný web. Od prechodu k WY sme zaznamenali zrýchlenie webu a rýchlosť nám ako jeden z faktorov vplývajúcich na výsledky Google pomáha mať dobré pozície. Navyše monitoring od Pingdom potvrdil, že náš multihosting je funkčný, bez pravidelných výpadkov.“

Najčastejšie otázky ohľadom SSL certifikátu.

Bezplatné SSL certifikáty môžu byť a väčšinou aj sú označené v prehliadači ako nedôveryhodné. Výsledkom je výstraha používateľa pred každou návštevou webu, ktorá môže radikálne znížiť jeho návštevnosť a tým ohroziť vaše podnikanie. Takéto certifikáty sú vhodné iba na testovacie účely. Na druhej strane, použitie certifikátu vydaného overenou a dôveryhodnou certifikačnou autoritou garantuje bezproblémové použitie.

Let’s Encrypt certifikáty sú prehliadačmi označované za overené. Použiteľné sú na každom webe, no keďže neposkytujú žiaden stupeň overenia, na kritické projekty s citlivými údajmi sa naozaj ešte stále nehodia. Osobné weby či blogy, firemné stránky a menšie projekty z nich vedia vyťažiť maximum. Ale e-commerce weby a portály ocenia vyšší stupeň ochrany platených SSL certifikátov.

Po zakúpení certifikátu u nás a overení identity už z vašej strany nie sú potrebné žiadne kroky. SSL certifikát sa na webový server nainštaluje automaticky v priebehu niekoľkých minút. Z vašej strany už stačí zabezpečiť fungovanie webu na protokole https.
To isté platí aj pre Let’s Encrypt certifikáty.

Platené certifikáty sú bežne platné 12 mesiacov. Na predĺženie ich platnosti stačí uhradiť poplatok. Bezplatné certifikáty od Let’s Encrypt sú platné iba 3 mesiace, no ich predĺženie je vyriešené automaticky a bez ďalšich potrebných úkonov.

Na naše servery je možné nainštalovať aj SSL certifikát zakúpeny cez iného poskytovateľa. Pri zmene webhostingu a prechode do WY ho môžete využívať do jeho exspirácie. Následne odporúčame zakúpiť SSL certifikát cez nás. V opačnom prípade je inštalácia certifikátu spoplatnená podľa aktuálneho cenníka. Ako alternatívu môžete využiť aj bezplatné SSL certifikáty od Let’s Encrypt.