Webglobe – Yegon
Created with Sketch.
 • 02 - 581 010 62
 • Domény
  Webhosting
  Servery
  Nástroje
  O WY
  Blog
  Podpora
  Domény

  Doména je vaša internetová adresa, cez ktorú ľudia nájdu vašu webstránku.

  Pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu. Vybrať si môžete z viac ako 150 koncoviek domén.

  Viac informácií


  Webhosting

  Vďaka webhostingu bude vaša stránka dostupná kedykoľvek. Poskytneme vám rýchle a spoľahlivé riešenie pre malé stránky, blogy, eshopy aj firemné prezentácie.


  Servery

  Potrebujete výkonnejší server pre svoj veľký projekt alebo náročnejší web?

  Vyberte si z našej ponuky serverových riešení, ktoré naplnia vysoké očakávania aj tých najnáročnejších webov či projektov.
  Viac informácií


  Nástroje

  Praktické business nástroje, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Vyskúšajte náš hromadný e-mailing SMTP Klerk či účtovný program POHODA.


  O nás

  Sme skupina nadšencov, ktorá sa už niekoľko rokov stará o vaše sny a podnikanie na internete.

  Sme spojkou medzi vami a vašimi snami o podnikaní vo svete internetu/na internete.

  Viac informácií


  Blog

  WY blog je určený pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac z oblasti blogovania, marketingu, WordPressu, ale aj programovania, či podnikania.

  Prejsť na blog


  Zaujímavé články
  WordPress

  Podrobný návod ako si vytvoriť vlastnú web stránku

  Tipy a triky

  7 spôsobov ako vymyslieť perfektný názov domény

  Tipy a triky

  Ako raketovo zlepšiť rýchlosť načítania vašej webstránky

  Podpora

  Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 02 – 581 010 62, e-maile helpdesk@wy.sk alebo chate.

  Spustiť chat


  Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  SSL certifikáty WY, mobileSSL certifikáty WY

  SSL certifikáty pre bezpečný web

  Chráňte citlivé údaje návštevníkov a vašu identitu šifrovaným spojením cez protokol https.

  Aký SSL certifikát by vám vyhovoval najviac?

  Let’s Encrypt SSL

  0

  Overený SSL certifikát pre každého.

  Aj SSL Let’s Encrypt WildCard pre subdomény.

  Dostupné zdarma cez WY Panel

  Bežný
  SSL certifikát

  37/ rok

  Overený certifikát vhodný pre e-commerce.

  Wildcard
  SSL certifikát

  109/ rok

  Certifikát pre všetky subdomény na doméne.

  Extended
  Validation SSL

  219/ rok

  Certifikáty s najvyšším stupňom overenia a označenia v prehliadači.

  Naši klienti o nás hovoria

  Peter Nemčok o hostingu od WY

  Peter Nemčok

  WordPress Slovensko community leader

  „Hosting od WY je veľmi stabilný a skoro úplne bez výpadkov. Napriek tomu, že ide o zdieľaný hosting, je rýchlosť načítania webových stránok veľmi dobrá. Administračné rozhranie hostingu patrí tiež k tým lepším, s ktorými som mal možnosť pracovať. Technická podpora a rýchlosť odpovedí v prípade otázok je na výbornej úrovni. Celkovo môžem povedať, že WY poskytuje jeden z najlepších slovenských hostingov pre WordPress weby.“

  Michal Dragan o hostingu od WY

  Michal Dragan

  marketing freelancer

  „U WY využívam hosting a registráciu domén. Mohol by som napísať množstvo vecí, prečo som rád, že mám weby u nich, ale najlepšie to vystihne to, že som neskutočne rád, že počas roka neviem o tom, že mám nejaký hosting. Žiadne problémy a jediné čo riešim je uhradenie faktúr. Pri prechádzajúcej firme som pravidelne riešil výpadky, nefungujúce služby, teraz nemusím nič. A tak to má byť, o hostingu by človek nemal ani vedieť, lebo všetko funguje tak, ako má.“

  Daniel Ďuriš o hostingu od WY

  Daniel Ďuriš

  Pizza SEO

  „WY sme si vybrali v dobe, keď sme hľadali poskytovateľa rýchlejšieho a stabilnejšieho hostingu. Náš WordPress web bol u dovtedajšieho poskytovateľa pomalý a navyše často vypadával. Viackrát sme tak platili za kliky z online kampane, ktoré viedli na nefunkčný web. Od prechodu k WY sme zaznamenali zrýchlenie webu a rýchlosť nám ako jeden z faktorov vplývajúcich na výsledky Google pomáha mať dobré pozície. Navyše monitoring od Pingdom potvrdil, že náš multihosting je funkčný, bez pravidelných výpadkov.“

  Najčastejšie otázky ohľadom SSL certifikátu.

  Bezplatné SSL certifikáty môžu byť a väčšinou aj sú označené v prehliadači ako nedôveryhodné. Výsledkom je výstraha používateľa pred každou návštevou webu, ktorá môže radikálne znížiť jeho návštevnosť a tým ohroziť vaše podnikanie. Takéto certifikáty sú vhodné iba na testovacie účely. Na druhej strane, použitie certifikátu vydaného overenou a dôveryhodnou certifikačnou autoritou garantuje bezproblémové použitie.

  Let’s Encrypt certifikáty sú prehliadačmi označované za overené. Použiteľné sú na každom webe, no keďže neposkytujú žiaden stupeň overenia, na kritické projekty s citlivými údajmi sa naozaj ešte stále nehodia. Osobné weby či blogy, firemné stránky a menšie projekty z nich vedia vyťažiť maximum. Ale e-commerce weby a portály ocenia vyšší stupeň ochrany platených SSL certifikátov.

  Po zakúpení certifikátu u nás a overení identity už z vašej strany nie sú potrebné žiadne kroky. SSL certifikát sa na webový server nainštaluje automaticky v priebehu niekoľkých minút. Z vašej strany už stačí zabezpečiť fungovanie webu na protokole https.
  To isté platí aj pre Let’s Encrypt certifikáty.

  Platené certifikáty sú bežne platné 12 mesiacov. Na predĺženie ich platnosti stačí uhradiť poplatok. Bezplatné certifikáty od Let’s Encrypt sú platné iba 3 mesiace, no ich predĺženie je vyriešené automaticky a bez ďalšich potrebných úkonov.

  Na naše servery je možné nainštalovať aj SSL certifikát zakúpeny cez iného poskytovateľa. Pri zmene webhostingu a prechode do WY ho môžete využívať do jeho exspirácie. Následne odporúčame zakúpiť SSL certifikát cez nás. V opačnom prípade je inštalácia certifikátu spoplatnená podľa aktuálneho cenníka. Ako alternatívu môžete využiť aj bezplatné SSL certifikáty od Let’s Encrypt.