Webglobe – Yegon
Created with Sketch.
 • 02 - 581 010 62
 • Domény
  Webhosting
  Servery
  Nástroje
  O WY
  Blog
  Podpora
  Domény

  Doména je vaša internetová adresa, cez ktorú ľudia nájdu vašu webstránku.

  Pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu. Vybrať si môžete z viac ako 150 koncoviek domén.

  Viac informácií


  Webhosting

  Vďaka webhostingu bude vaša stránka dostupná kedykoľvek. Poskytneme vám rýchle a spoľahlivé riešenie pre malé stránky, blogy, eshopy aj firemné prezentácie.


  Servery

  Potrebujete výkonnejší server pre svoj veľký projekt alebo náročnejší web?

  Vyberte si z našej ponuky serverových riešení, ktoré naplnia vysoké očakávania aj tých najnáročnejších webov či projektov.
  Viac informácií


  Nástroje

  Praktické business nástroje, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Vyskúšajte náš hromadný e-mailing SMTP Klerk či účtovný program POHODA.


  O nás

  Sme skupina nadšencov, ktorá sa už niekoľko rokov stará o vaše sny a podnikanie na internete.

  Sme spojkou medzi vami a vašimi snami o podnikaní vo svete internetu/na internete.

  Viac informácií


  Blog

  WY blog je určený pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac z oblasti blogovania, marketingu, WordPressu, ale aj programovania, či podnikania.

  Prejsť na blog


  Zaujímavé články
  WordPress

  Podrobný návod ako si vytvoriť vlastnú web stránku

  Tipy a triky

  7 spôsobov ako vymyslieť perfektný názov domény

  Tipy a triky

  Ako raketovo zlepšiť rýchlosť načítania vašej webstránky

  Podpora

  Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 02 – 581 010 62, e-maile helpdesk@wy.sk alebo chate.

  Spustiť chat


  Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  POHODA v cloude

  POHODA sa postará o vaše účtovníctvo. Ovládanie je ľahké a intuitívne, preto sa pri práci v účtovnom programe nestratí ani začiatočník.

  Výhody účtovného programu POHODA

  • Komplexný účtovný program
  • Všetko pre podvojné i jednoduché účtovníctvo
  • Veľmi rýchla práca pri lokálnych inštaláciách i v malých sieťach
  • Základné prístupové práva užívateľov, napr. podľa agend
  • Súbežná práca viacerých užívateľov
  • Databáza MS Access
  • Technológia file‑server
  • Aplikácia mPohoda pre mobilnú fakturáciu a predaj zadarmo

  Náš cenník

  Cena € za mesiac

  SETUP FEE jednorázovo

  Užívateľ mesačne ( 1-5 užívateľov)

  Užívateľ mesačne ( 6-15 užívateľov)

  Užívateľ mesačne (16 a viac užívateľov)

  29€

  19,90€

  18,50€

  16,50€

  Design, ovládanie a tlačové zostavy

   

  Nemusíte byť odborníkmi na prácu s počítačom. POHODA vyniká prehľadným a praktickým riešením okien jednotlivých agend, ktoré perfektne dopĺňa viac ako stovka tlačových zostáv. Každodennú prácu vám tak maximálne uľahčí a sprehľadní, vďaka čomu sa môžete lepšie sústrediť na to, čo je pre vás naozaj dôležité.

  Adresár, kontakty a úlohy 

   

  Bez dokonale prehľadného adresára obchodných kontaktov sa dnes len tak nezaobídete. V podnikaní patrí k jednej z najvýznamnejších databáz, ktorá obsahuje naozaj cenné údaje. Rovnako dôležitý je prepracovaný systém úloh a upozornení, ktorý dohliada na to, aby ste v pracovnom zhone na nič nezabudli.

  Jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo a DPH

  V programe POHODA je možné viesť jednoduché a podvojné účtovníctvo pre platiteľa i neplatiteľa DPH. POHODA pre danú sústavu obsahuje vždy všetky potrebné a záväzné evidencie a knihy. Umožňuje tiež zákazkové vedenie jednoduchého i podvojného účtovníctva pre neobmedzený počet jednotiek.

  Fakturácia a objednávky

   

  Fakturácia tvorí spolu s účtovníctvom a sledovaním platieb jednu z najdôležitejších častí firemnej administratívy. V mnohých prípadoch je spojená s veľkým objemom ručnej práce. Práve preto sú tieto agendy v systéme POHODA optimalizované tak, aby umožňovali čo najjednoduchšie a najrýchlejšie zadávanie a zaručili efektívnu prácu.

  Hotovostný predaj

   

  Predávate v hotovosti a hľadáte vhodné riešenie na vedenie pokladne? Či už na predaj používate počítač alebo mobil, pre obe zariadenia máme riešenie. Tým je priamo účtovný program POHODA so vstavanou pokladňou Kasa alebo mobilná aplikácia mPohoda.

  eKasa v programe POHODA

  Z programu POHODA môžete tlačiť doklady na certifikované online registračné pokladnice, ktoré sú priamo napojené na systém eKasa.

  Sklady a majetok

   

  Skladové agendy využijete nielen na reálne vedenie skladov, ale aj na jednoduchšie vystavovanie položkových dokladov. Ak spravujete nejaký druh majetku, jeho evidencia, odpisovanie a účtovanie nie je pre účtovný program POHODA žiadny oriešok – takmer všetko vyrieši automaticky.

  Kniha jázd a daň z motorových vozidiel

  S programom POHODA môžete mať prehľad o priemernej spotrebe firemných i súkromných vozidiel. Pomôže vám vypočítať i daň z motorových vozidiel. Priznanie pre túto daň môžete potom odoslať elektronicky.

  Internetové obchody a homebanking

  Spojenie ekonomického systému POHODA s bankou a internetovým obchodom vám ušetrí množstvo času a práce. Či už ide o objednávky tovaru prostredníctvom e‑shopu, alebo o zaúčtovanie položiek výpisu z účtu, POHODA rýchlo vybaví túto úmornú prácu za vás.

  Import a export údajov

   

  Vďaka komunikačnému rozhraniu XML môžete prijímať a odosielať údaje v rámci rôznych aplikácií. Vrátane internetových obchodov a externých softvérových modulov na spracovanie údajov súvisiacich s databázami programu POHODA.

  Voliteľné parametre a úpravy agend

  Každý má na informačný systém špecifické nároky. Preto POHODA E1 svojim užívateľom ponúka aj možnosť užívateľských úprav prostredníctvom agendy Voliteľné parametre.

  Bezpečnosť údajov

   

  Niektoré údaje a záznamy sú tak citlivé, cenné alebo dôverné, že prístup k ním, právo editovat ich a právo manipulovať s databázami by mali mať len niektorí užívatelia. O zabezpečení ochrany údajov je preto veľmi vhodné uvažovať pri práci v sieti, aj pri zdieľaní jedného počítača viacerými užívateľmi.

  Cenník účtovného programu POHODA

  Cena už od

  Mini

  Lite

  Jazz

  Standard

  Profi

  Premium

  Komplet

  90€

  190€

  240€

  340€

  440€

  640€

  740€

  Objednávkový formulár