• 02 - 581 010 62
 • Domény
  Webhosting
  Servery
  Nástroje
  O WY
  Blog
  Podpora
  Domény

  Doména je vaša internetová adresa, cez ktorú ľudia nájdu vašu webstránku.

  Pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu. Vybrať si môžete z viac ako 150 koncoviek domén.

  Viac informácií


  Webhosting

  Vďaka webhostingu bude vaša stránka dostupná kedykoľvek. Poskytneme vám rýchle a spoľahlivé riešenie pre malé stránky, blogy, eshopy aj firemné prezentácie.


  Servery

  Potrebujete výkonnejší server pre svoj veľký projekt alebo náročnejší web?

  Vyberte si z našej ponuky serverových riešení, ktoré naplnia vysoké očakávania aj tých najnáročnejších webov či projektov.
  Viac informácií


  Nástroje

  Praktické business nástroje, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Vyskúšajte náš hromadný e-mailing SMTP Klerk či účtovný program POHODA.


  O nás

  Sme skupina nadšencov, ktorá sa už niekoľko rokov stará o vaše sny a podnikanie na internete.

  Sme spojkou medzi vami a vašimi snami o podnikaní vo svete internetu/na internete.

  Viac informácií


  Blog

  WY blog je určený pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac z oblasti blogovania, marketingu, WordPressu, ale aj programovania, či podnikania.

  Prejsť na blog


  Zaujímavé články
  WordPress

  Podrobný návod ako si vytvoriť vlastnú web stránku

  Tipy a triky

  7 spôsobov ako vymyslieť perfektný názov domény

  Tipy a triky

  Ako raketovo zlepšiť rýchlosť načítania vašej webstránky

  Podpora

  Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 02 – 581 010 62, e-maile helpdesk@wy.sk alebo chate.

  Spustiť chat


  Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  Ako vám môžeme pomôcť?

  Fakturácia našich služieb

  SLUŽBY A FAKTURÁCIA

  Služby, ktoré sú Vám poskytované našou firmou patria podľa zákona medzi elektronické služby plynúce v čase. Podľa všeobecných obchodných zvyklostí je fakturácia pri týchto službách uskutočnená vopred, prostredníctvom predfaktúr (zálohová faktúra) a následne po zaplatení je Vám vyhotovená faktúra (daňový doklad). Spôsob fakturovania služieb vopred je zavedený u všetkých firiem poskytujúcich webhostingové, hlasové, online a pod. služby.

  PRVÁ FAKTURÁCIA

  Prvá predfaktúra za naše služby Vám bude vygenerovaná a poslaná e-mailom aj poštou ihneď pri objednávke.
  Ak ste si objednali webhostingové služby, dátum začatia ich využívania na tejto predfaktúre, ako aj na zmluve, je od dňa objednávky, t.j. ak si naše služby objednáte napr. 15.4., spoplatnené ich budete mať od 15.4. Služby Vám aktivujeme ihneď po úhrade predfaktúry a zašleme Vám e-mailom aj poštou faktúru – daňový doklad.
  Pri objednávaní registrácie domény je dátumom využívania dátum objednávania a po úhrade je aktualizovaný podľa skutočného stavu zaregistrovania domény u centrálneho registrátora.
  Predfaktúry za naše služby sú Vám vystavované na ďalšie obdobia 1 až 2 mesiace pred začatím využívania.

  PREČO FAKTURUJEME S ČASOVÝM PREDSTIHOM?

  Dôvodov a výhod tohto predstihu je viac, takže uvedieme niekoľko hlavných z nich. Služby sú objednávané internetom, kde nie je zaručený seriózny záujem objednávateľa. Z tohto dôvodu sa v našej evidencii objavovalo veľa neuhradených faktúr v riadnom splatnom období. Táto skutočnosť prinášala so sebou ďalšie problémy ako je napríklad vymáhanie pohľadávok.
  Ak zákazník má objednaných niekoľko služieb, snažíme sa fakturačné obdobia zlučovať, čím je fakturácia prehľadnejšia, v tomto prípade môže byť predstih 2-mesačný.

  AKÚ VÝHODU MÁ ČASOVÝ PREDSTIH PRE ZÁKAZNÍKA?

  Predstihom vo fakturácii sa taktiež snažíme dať zákazníkovi dostatočný časový priestor na rozhodnutie ohľadom ďalšieho využívania služieb, zmien v službách, atď., aby sa predchádzalo zbytočným nedorozumeniam, zrušeniu služieb a domén ako napr. v prípadoch, keď doména nebola včas uhradená, mohlo dôjsť k jej deaktivácii. Najmä čo sa týka registrácii domén. V tomto prípade musíme ako Váš registrátor vyberať poplatok a ďalej zaplatiť centrálnemu registrátorovi domén. Vyžaduje si to určitý časový interval, v ktorom my zúčtujeme Vašu platbu a následne ju prevedieme. Ďalší časový interval si vyžaduje zúčtovanie našej platby u centrálneho registrátora. Preto si nemôžeme dovoliť vystaviť zákazníkov riziku straty domény pre nedodržanie termínu splatnosti, ktoré môže nastať aj v prípade serióznych zákazníkov.
  Dúfame, že sa tento spôsob fakturácie stretáva s Vaším pochopením. Zároveň veríme, že vedie k predchádzaniu zbytočných komplikácií a tým prispieva k skvalitňovaniu poskytovania našich služieb.