Webglobe – Yegon
Created with Sketch.
 • 02 - 581 010 62
 • Domény
  Webhosting
  Servery
  Nástroje
  O WY
  Blog
  Podpora
  Domény

  Doména je vaša internetová adresa, cez ktorú ľudia nájdu vašu webstránku.

  Pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu. Vybrať si môžete z viac ako 150 koncoviek domén.

  Viac informácií


  Webhosting

  Vďaka webhostingu bude vaša stránka dostupná kedykoľvek. Poskytneme vám rýchle a spoľahlivé riešenie pre malé stránky, blogy, eshopy aj firemné prezentácie.


  Servery

  Potrebujete výkonnejší server pre svoj veľký projekt alebo náročnejší web?

  Vyberte si z našej ponuky serverových riešení, ktoré naplnia vysoké očakávania aj tých najnáročnejších webov či projektov.
  Viac informácií


  Nástroje

  Praktické business nástroje, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Vyskúšajte náš hromadný e-mailing SMTP Klerk či účtovný program POHODA.


  O nás

  Sme skupina nadšencov, ktorá sa už niekoľko rokov stará o vaše sny a podnikanie na internete.

  Sme spojkou medzi vami a vašimi snami o podnikaní vo svete internetu/na internete.

  Viac informácií


  Blog

  WY blog je určený pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac z oblasti blogovania, marketingu, WordPressu, ale aj programovania, či podnikania.

  Prejsť na blog


  Zaujímavé články
  WordPress

  Podrobný návod ako si vytvoriť vlastnú web stránku

  Tipy a triky

  7 spôsobov ako vymyslieť perfektný názov domény

  Tipy a triky

  Ako raketovo zlepšiť rýchlosť načítania vašej webstránky

  Podpora

  Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 02 – 581 010 62, e-maile helpdesk@wy.sk alebo chate.

  Spustiť chat


  Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  Infraštruktúra Webglobe – Yegon. Dostupnosť, rýchlosť a bezpečnosť.

  Našu infraštruktúru dlhodobo budujeme na troch základných hodnotách – dostupnosť, rýchlosť a bezpečnosť. Na serveroch a sieťových zariadeniach nešetríme, používame najmodernejšie technológie overené v praxi hostingu a pred ich nasadením všetko dôkladne laboratórne testujeme.

  Dátové centrá

  Naša infraštruktúra je distribuovaná v troch geograficky nezávislých dátových centrách, ktoré sú navzájom redundantne prepojené našimi vlastnými optickými linkami. Všetky naše dátové centrá spĺňajú náročné medzinárodné kritériá bezpečnosti a dostupnosti.

  Dátové centrum Webglobe - Yegon
  Konektivita Webglobe - Yegon

  Konektivita

  Konektivitu nakupujeme od dvoch dodávateľov na dvoch nezávislých geografických miestach. Routujeme ju na vlastnom autonómnom IP rozsahu za pomoci kvalitných zariadení Cisco. Táto architektúra nám umožňuje byť online aj vtedy, ak je na niektoré dátové centrum vedený DDOS útok. Všetky sieťové zariadenia prevádzkujeme minimálne v konfigurácii N+1, inými slovami – naša infraštruktúra neobsahuje tzv. „single point of failure“.

  Hardvér

  Na poskytovanie hostingových služieb využívame len kvalitný značkový hardvér. Pre sieťové účely sú to hlavne zariadenia Cisco a Cisco Linksys, pre rozvod a zálohovanie napájania zariadenia APC a ako produkčné servery a storage predovšetkým zariadenia značky Dell.

  Servery WY
  Administrátori WY

  Virtualizácia

  Pre zabezpečenie najvyššej dostupnosti a škálovateľnosti používame hlavne virtualizačné technológie VMware (cloudová virtualizácia) a HyperV (klasická virtualizácia). Naši administrátori sú certifikovaní VMware odborníci a pravidelne absolvujú nové školenia.

  Hostingová technológia

  Najvyššou technologickou nadstavbou našich služieb je vlastná komplexná hostingová technológia, na ktorú sme veľmi hrdí. Je vyvinutá a neustále vylepšovaná našim tímom vynikajúcich vývojárov. Poznáte ju hlavne vďaka obľúbeným užívateľským rozhraniam WY Panel (nástroj na správu hostingových služieb) a Webpartner (rozhranie pre partnerov a virtuálnych webhosterov). Za týmito rozhraniami je ešte rozsiahly systém vykonávacích skriptov, administračných rozhraní a rôznych špecializovaných nástrojov.

  WY Panel