Webglobe – Yegon
Created with Sketch.
 • 02 - 581 010 62
 • Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  Preneste si svoju .sk doménu do WY a ušetríte na jej predĺžení

  Bežne stojí predĺženie .sk domény 11,90€. Od 14.2. do 28.2. si však môžete svoju doménu predĺžiť o ďalší rok len za 7,00€ pri zmene registrátora na WY.

   

  Chcem previesť doménu

  Podmienky akcie

  Transfer domény do WY

  Jednoduchý transfer domény do WY

   

  1. Zadajte názov svojej domény aj s koncovkou do overovacieho poľa nižšie a overte

  2. Zobrazí sa vám stránka s výsledkami. V prípade, že ste majiteľom obsadenej domény, kliknite na tlačidlo transfer

  3. Dokončite objednávkový proces a zadajte pri ňom svoj autorizačný kód k prevodu domény, ktorý získate od svojho súčasného registrátora

  4. Po prijatí platby za predĺženie registrácie urobíme celý presun za vás

  Podmienky akcie

  1. Akcia prebieha od 14.2. (ráno 9:00) 2019 do 28.2. 2019 (23:59).
  2. Doménu vám preregistrujeme v akciovej cene až po prijatí platby. Keďže bankový prevod môže trvať aj dva dni, odporúčame zaplatiť za registráciu platobnou kartou.
  3. Cena je uvedená bez DPH.
  4. Spoločnosť Webglobe – Yegon, s.r.o. si vyhradzuje právo upraviť podmienky akcie.

  Najčastejšie otázky k zmene registrátora a transferu domény

  Ak máte zaregistrovanú doménu u ktoréhokoľvek registrátora, vždy máte možnosť kedykoľvek si ju preniesť k inému registrátorovi. Tento proces sa nazýva Transfer domény. POZOR! Transfer domény je možný jedine v prípade ak ste jej oprávneným majiteľom. Nie je možné ním získať doménu, ktorú momentálne vlastní niekto iný.

  Samotný transfer domény je vo WY zadarmo. Platíte len registračný poplatok za doménu na ďalšie obdobie, o ktoré sa platnosť domény predĺži. Príklad: doménu máte u iného registrátora 6 mesiacov a kúpili ste si ju na rok. Pri prenose k nám sa vám teda zvyšných 6 mesiacov predĺži o ďalší rok.

  K transferu domény budete potrebovať autorizačný kód, ktorý vám poskytne súčasný registrátor. Následne u nás stačí urobiť online objednávku postupom popísaným vyššie.

  Transfer vašej domény do WY od iného registrátora je veľmi jednoduchý proces. Stačí zadať váš názov domény do overovača a kliknúť na tlačítko transfer. Počas objednávky budete vyzvaný na zadanie autorizačného kódu k prevodu, ktorý dostanete od svojho súčasného registrátora. Po obdržaní platby za predĺženie registrácie všetko urobíme za vás.

  Ak má momentálne doménu niekto iný, môžete ju získať len dvomi spôsobmi. Buď si zistíte súčasného majiteľa domény a kontaktujete ho, či by zmenil držiteľa domény na vás, alebo sa vám môže podariť registrovať doménu na seba po jej expirácií, keď sa súčasný držiteľ nerozhodne pre jej predĺženie na ďalšie obdobie.

  WY Panel, multihosting

  Vaše domény máte na povel cez WY Panel

  • Editácia DNS záznamov
  • Generovanie SSL certifikátov
  • Presmerovanie na https protokol 2 klikmi
  • Manažment multihostingu

  Na transfer domény stačí už len zadať váš názov domény s koncovkou