Webglobe – Yegon
Created with Sketch.
 • 02 - 581 010 62
 • Domény
  Webhosting
  Servery
  Nástroje
  O WY
  Blog
  Podpora
  Domény

  Doména je vaša internetová adresa, cez ktorú ľudia nájdu vašu webstránku.

  Pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu. Vybrať si môžete z viac ako 150 koncoviek domén.

  Viac informácií


  Webhosting

  Vďaka webhostingu bude vaša stránka dostupná kedykoľvek. Poskytneme vám rýchle a spoľahlivé riešenie pre malé stránky, blogy, eshopy aj firemné prezentácie.


  Servery

  Potrebujete výkonnejší server pre svoj veľký projekt alebo náročnejší web?

  Vyberte si z našej ponuky serverových riešení, ktoré naplnia vysoké očakávania aj tých najnáročnejších webov či projektov.
  Viac informácií


  Nástroje

  Praktické business nástroje, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Vyskúšajte náš hromadný e-mailing SMTP Klerk či účtovný program POHODA.


  O nás

  Sme skupina nadšencov, ktorá sa už niekoľko rokov stará o vaše sny a podnikanie na internete.

  Sme spojkou medzi vami a vašimi snami o podnikaní vo svete internetu/na internete.

  Viac informácií


  Blog

  WY blog je určený pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac z oblasti blogovania, marketingu, WordPressu, ale aj programovania, či podnikania.

  Prejsť na blog


  Zaujímavé články
  WordPress

  Podrobný návod ako si vytvoriť vlastnú web stránku

  Tipy a triky

  7 spôsobov ako vymyslieť perfektný názov domény

  Tipy a triky

  Ako raketovo zlepšiť rýchlosť načítania vašej webstránky

  Podpora

  Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 02 – 581 010 62, e-maile helpdesk@wy.sk alebo chate.

  Spustiť chat


  Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  Bonusy pre vylepšenie vášho online podnikania

  Využite výhodné zľavy na užitočné nástroje a služby pre zlepšenie vášho podnikania. Staňte sa naším zákazníkom a inštrukcie na uplatnenie zľavy nájdete v našom WY Paneli.

  Kontentino – social content kalendár na 3 mesiace zadarmo

  Kontentino je nástroj na plánovanie a správu obsahu na sociálnych médiách. Je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko používať. Zákazníci oceňujú najmä jeho prehľadnosť a to, že reálne vidia, ako budú príspevky vyzerať na Facebooku a na ďalších sociálnych sieťach. Ako zákazník WY máte prvé 3 mesiace zadarmo.

  Expandeco – zľava v hodnote 1000€ na služby pre expanziu eshopu do zahraničia

  Expandeco vám zabezpečí kompletné služby pre expanziu eshopu. Ako zákazník WY môžete získať balík zliav v hodnote 1000€. Ušetríte 150€ na SEO preklade 10 normostrán zo slovenčiny alebo češtiny, 100€ na úvodnom poplatku za nastavenie služby, kúpu lokálneho tel. čísla, zaškolenie operátoriek a prepojenie systémov, 500€ na vstupnom zhodnotení dát z GA (feedback a odporúčania), všeobecné informácie o novom trhu, objemy vyhľadávania a ceny kľúčových slov na novom trhu a ich vyhodnotenie, 250€ za prenájom lokálnej adresy pre manažment vratiek.

  LiveAgent – helpdesk a chatovací softvér s 200€ bonusom

  LiveAgent je softvér špecializovaný na zákaznícku podporu, ktorý patrí k lídrom na svete. Ako náš zákazník ho môžete využívať na zlepšenie svojho biznisu aj vy a získať až 200€ bonus na jeho prevádzku.

  Strossle – strojnásobenie predplateného kreditu

  Strossle je platforma, s ktorou dokážete efektívne propagovať svoj obsah prostredníctvom najnavštevovanejších webstránok na Slovensku za dostupnú cenu.

  ASData.sk – zľava na programátorské služby 33% a bonus v hodnote 1200€

  ASData.sk je programátorská firma, ktorá sa venuje tvorbe webstránok a e-commerce systémov (e-shopov) už vyše 10 rokov. Vo svojom portfóliu majú projekty malého, stredného, ale aj veľkého rozmeru ako EXIsport, NorthFinder, Globo, či ďaľšie známe značky a brandy zo Slovenska a zahraničia. Od ASData.sk máte možnosť získať zľavu 700€ za project management a definíciu diela s potrebnými funkcionalitami, zľavu 500€ na tvorbu wireframe-ov vašej novej grafickej šablóny a jedinečnú zľavu z hodinovky 45€ -> 30€/hod.

  Marketing Miner – Data mining nástroj na prvý mesiac so zľavou 40%

  Marketing Miner patrí medzi top marketingové nástroje na analýzu web stránok z hľadiska SEO (optimalizácie pre vyhľadávače), platenej reklamy v Google a tiež sledovanie zmienok o vás na internete. Využívajú ho veľké aj malé firmy, marketingoví špecialisti a agentúry, ale aj majitelia web stránok a eshopov, aby zo svojho online marketingu vyťažili čo najviac vďaka užitočným dátam.

  Finstat – databáza firiem a ich finančných údajov so zľavou 25%

  S projektom Finstat môžete cielene vyhľadávať a overiť finančné výsledky obchodných partnerov aj svojej konkurencie. Ako náš zákazník máte zľavu 25% na službu FINSTAT PREMIUM.

  Platobnebrany.sk – zľava 10% na pluginy pre integráciu platobných brán pre WooCommerce eshopy

  Ak máte eshop cez WooCommerce a chceli by ste integrovať niektorú z obľúbených platobných brán, s pluginmy od špecialistov na WordPress z Webikonu to zvládnete pár klikmi.

  BlueWinston – nástroj na správu produktových Google reklám s 10% zľavou

  BlueWinston je inovatívny nástroj na správu produktových Google reklám, s ktorým dokáže automatizovať tvorbu reklám, vytvárať cielené reklamy pre tisícky produktov, a dosiahnuť tak najnižšie náklady na získanie zákazníka.

  Reago – chatovacia služba so zľavou 20%

  Reago je chat na váš web s garanciou odpovede skutočným človekom do 1 minúty. Služba funguje každý deň v roku od 8:00 do 22:00, vrátane sviatkov a víkendov. Software a inštaláciu poskytujú zadarmo, platíte len za ľudí, ktorí budú komunikovať s vašimi návštevníkmi. Ako náš zákazník ho môžete využívať s 20% zľavou počas celej doby trvania jeho využívania.

  Campus Cowork – zľavy na coworkingové priestory

  Ak hľadáte skvelé priestory pre svoju firmu v spoločnosti ďalších podobne zmýšľajúcich ľudí alebo priestory pre svoj event, nájdete ich v Campuse. Službu Hot desk môžete využiť na prvý mesiac úplne zadarmo a priestory na svoj event si môžete prenajať v jednorázovej zľave 20%.

  Dotaznicek.sk – nástroj na tvorbu dotazníkov na 3 mesiace zadarmo

  Dotaznicek.sk je nástroj pre vytváranie vlastných online dotazníkov, pomocou ktorých si môžete urobiť vlastný prieskum trhu, alebo spokojnosti medzi vašimi zákazníkmi. Tento nástroj Vám umožnuje následne získané dáta vyhodnotiť a graficky znázorniť.

  Páčia sa vám naše bonusy?

  Stačí sa stať naším zákazníkom a inštrukcie na uplatnenie zľavy nájdete v našom WY Paneli.

  Webhosting WY

  WY Hosting

  Univerzálny zdieľaný webhosting
  pre CMS a weby na mieru alebo hosting pre WordPress stránky

  Už od 1,99€ mesačne

  ZISTIŤ VIAC

  Virtuálne servery ikona

  Virtuálne servery

  Virtuálne a predsa reálne.
  Servery k vašim službám.

  Už od 19,90€ mesačne

  ZISTIŤ VIAC