Webglobe – Yegon
Created with Sketch.
 • 02 - 581 010 62
 • Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  Bonusy na zlepšenie vášho online podnikania

  Využite výhodné zľavy na užitočné nástroje a služby pre zlepšenie vášho podnikania. Staňte sa naším zákazníkom a inštrukcie na uplatnenie zľavy nájdete v našom WY Paneli.

  Kontentino – social content kalendár na 3 mesiace zadarmo

  Kontentino je nástroj na plánovanie a správu obsahu na sociálnych médiách. Je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko používať. Zákazníci oceňujú najmä jeho prehľadnosť a to, že reálne vidia, ako budú príspevky vyzerať na Facebooku a na ďalších sociálnych sieťach. Ako zákazník WY máte prvé 3 mesiace zadarmo.

  Expandeco – zľava v hodnote 1000€ na služby pre expanziu eshopu do zahraničia

  Expandeco vám zabezpečí kompletné služby pre expanziu eshopu. Ako zákazník WY môžete získať balík zliav v hodnote 1000€. Ušetríte 150€ na SEO preklade 10 normostrán zo slovenčiny alebo češtiny, 100€ na úvodnom poplatku za nastavenie služby, kúpu lokálneho tel. čísla, zaškolenie operátoriek a prepojenie systémov, 500€ na vstupnom zhodnotení dát z GA (feedback a odporúčania), všeobecné informácie o novom trhu, objemy vyhľadávania a ceny kľúčových slov na novom trhu a ich vyhodnotenie, 250€ za prenájom lokálnej adresy pre manažment vratiek.

  LiveAgent – helpdesk a chatovací softvér s 20% zľavou

  LiveAgent je softvér špecializovaný na zákaznícku podporu, ktorý patrí k lídrom na svete. Ako náš zákazník ho môžete využívať na zlepšenie svojho biznisu aj vy a to s 20% zľavou.

  Strossle – strojnásobenie predplateného kreditu

  Strossle je platforma, s ktorou dokážete efektívne propagovať svoj obsah prostredníctvom na najnavštevovanejších webstránkach na Slovensku za dostupnú cenu.

  Marketing Miner – Data mining nástroj na prvý mesiac so zľavou 40%

  Marketing Miner patrí medzi top marketingové nástroje na analýzu web stránok z hľadiska SEO (optimalizácie pre vyhľadávače), platenej reklamy v Google a tiež sledovanie zmienok o vás na internete. Využívajú ho veľké aj malé firmy, marketingoví špecialisti a agentúry, ale aj majitelia web stránok a eshopov, aby zo svojho online marketingu vyťažili čo najviac vďaka užitočným dátam.

  Finstat – databáza firiem a ich finančných údajov so zľavou 25%

  S projektom Finstat môžete cielene vyhľadávať a overiť finančné výsledky obchodných partnerov aj svojej konkurencie. Ako náš zákazník máte zľavu 25% na službu FINSTAT PREMIUM.

  Platobnebrany.sk – zľava 10% na pluginy pre integráciu platobných brán pre WooCommerce eshopy

  Ak máte eshop cez WooCommerce a chceli by ste integrovať niektorú z obľúbených platobných brán, s pluginmy od špecialistov na WordPress z Webikonu to zvládnete pár klikmi.

  BlueWinston – nástroj na správu produktových Google reklám s 10% zľavou

  BlueWinston je inovatívny nástroj na správu produktových Google reklám, s ktorým dokáže automatizovať tvorbu reklám, vytvárať cielené reklamy pre tisícky produktov, a dosiahnuť tak najnižšie náklady na získanie zákazníka.

  Reago – chatovacia služba so zľavou 20%

  Reago je chat na váš web s garanciou odpovede skutočným človekom do 1 minúty. Služba funguje každý deň v roku od 8:00 do 22:00, vrátane sviatkov a víkendov. Software a inštaláciu poskytujú zadarmo, platíte len za ľudí, ktorí budú komunikovať s vašimi návštevníkmi. Ako náš zákazník ho môžete využívať s 20% zľavou počas celej doby trvania jeho využívania.

  Campus Cowork – zľavy na coworkingové priestory

  Ak hľadáte skvelé priestory pre svoju firmu v spoločnosti ďalších podobne zmýšľajúcich ľudí alebo priestory pre svoj event, nájdete ich v Campuse. Službu Hot desk môžete využiť na prvý mesiac úplne zadarmo a priestory na svoj event si môžete prenajať v jednorázovej zľave 20%.

  Páčia sa vám naše bonusy?

  Stačí sa stať naším zákazníkom a inštrukcie na uplatnenie zľavy nájdete v našom WY Paneli.

  Webhosting WY

  WY Hosting

  Univerzálny zdieľaný webhosting
  pre CMS a weby na mieru alebo hosting pre WordPress stránky

  Už od 1,99€ mesačne

  ZISTIŤ VIAC

  Virtuálne servery ikona

  Virtuálne servery

  Virtuálne a predsa reálne.
  Servery k vašim službám.

  Už od 19,90€ mesačne

  ZISTIŤ VIAC