­čľé Potrebujete rozposla┼ą hromadn├Ż mail? Vysk├║┼íajte SMTP Klerk! Viac info.

Webglobe – Yegon
Created with Sketch.
 • 02 - 581 010 62
 • Dom├ęny
  Webhosting
  Servery
  O WY
  Blog
  Podpora
  Dom├ęny

  Dom├ęna je va┼ía internetov├í adresa, cez ktor├║ ─żudia n├íjdu va┼íu webstr├ínku.

  Pom├┤┼żeme v├ím vybra┼ą t├║ najlep┼íiu. Vybra┼ą si m├┤┼żete z viac ako 150 koncoviek dom├ęn.

  Viac inform├íci├ş


  Webhosting

  V─Ćaka webhostingu bude va┼ía str├ínka dostupn├í kedyko─żvek. Poskytneme v├ím r├Żchle a spo─żahliv├ę rie┼íenie pre mal├ę str├ínky, blogy, eshopy aj firemn├ę prezent├ície.

  Viac inform├íci├ş


  Servery

  Potrebujete v├Żkonnej┼í├ş server pre svoj ve─żk├Ż projekt alebo n├íro─Źnej┼í├ş web?

  Vyberte si z na┼íej ponuky serverov├Żch rie┼íen├ş, ktor├ę naplnia vysok├ę o─Źak├ívania aj t├Żch najn├íro─Źnej┼í├şch webov ─Źi projektov.
  Viac inform├íci├ş


  O nás

  Sme skupina nad┼íencov, ktor├í sa u┼ż nieko─żko rokov star├í o va┼íe sny a podnikanie na internete.

  Sme spojkou medzi vami a va┼íimi snami o podnikan├ş vo svete internetu/na internete.

  Viac inform├íci├ş


  Blog

  WY blog je ur─Źen├Ż pre v┼íetk├Żch, ktor├ş sa chc├║ dozvedie┼ą viac z oblasti blogovania, marketingu, WordPressu, ale aj programovania, ─Źi podnikania.

  Prejs┼ą na blog


  Zauj├şmav├ę ─Źl├ínky
  WordPress

  Podrobn├Ż n├ívod ako si vytvori┼ą vlastn├║ web str├ínku

  Tipy a triky

  7 sp├┤sobov ako vymyslie┼ą perfektn├Ż n├ízov dom├ęny

  Tipy a triky

  Ako raketovo zlep┼íi┼ą r├Żchlos┼ą na─Ź├ştania va┼íej webstr├ínky

  Podpora

  Potrebujete poradi┼ą? Sme tu pre v├ís na telef├│nnom ─Ź├şsle 02 ÔÇô 581 010 62, e-maile helpdesk@wy.sk alebo chate.

  Spusti┼ą chat


  Na na┼íich str├ínkach pou┼ż├şvame s├║bory cookies. Pom├íhaj├║ n├ím vylep┼íova┼ą web a slu┼żby. Pokra─Źovan├şm s├║hlas├şte so zberom d├ít.

  Bonusy pre vylepšenie vášho online podnikania

  Vyu┼żite v├Żhodn├ę z─żavy na u┼żito─Źn├ę n├ístroje a slu┼żby pre zlep┼íenie v├í┼ího podnikania. Sta┼łte sa na┼í├şm z├íkazn├şkom a in┼ítrukcie na uplatnenie z─żavy n├íjdete v na┼íom WY Paneli.

  Kontentino – social content kalend├ír na 3 mesiace zadarmo

  Kontentino je n├ístroj na pl├ínovanie a spr├ívu obsahu na soci├ílnych m├ędi├ích. Je navrhnut├Ż tak, aby sa dal ─żahko pou┼ż├şva┼ą. Z├íkazn├şci oce┼łuj├║ najm├Ą jeho preh─żadnos┼ą a to, ┼że re├ílne vidia, ako bud├║ pr├şspevky vyzera┼ą na Facebooku a na ─Ćal┼í├şch soci├ílnych sie┼ąach. Ako z├íkazn├şk WY m├íte prv├ę 3 mesiace zadarmo.

  Expandeco – z─żava v hodnote 1000ÔéČ na slu┼żby pre expanziu eshopu do zahrani─Źia

  Expandeco v├ím zabezpe─Ź├ş kompletn├ę slu┼żby pre expanziu eshopu. Ako z├íkazn├şk WY m├┤┼żete z├şska┼ą bal├şk zliav v hodnote 1000ÔéČ. U┼íetr├şte 150ÔéČ na SEO preklade 10 normostr├ín zo sloven─Źiny alebo ─Źe┼ítiny, 100ÔéČ na ├║vodnom poplatku za nastavenie slu┼żby, k├║pu lok├ílneho tel. ─Ź├şsla, za┼íkolenie oper├ítoriek a prepojenie syst├ęmov, 500ÔéČ na vstupnom zhodnoten├ş d├ít z GA (feedback a odpor├║─Źania), v┼íeobecn├ę inform├ície o novom trhu, objemy vyh─żad├ívania a ceny k─ż├║─Źov├Żch slov na novom trhu a ich vyhodnotenie, 250ÔéČ za pren├íjom lok├ílnej adresy pre mana┼żment vratiek.

  LiveAgent – helpdesk a chatovac├ş softv├ęr s 20% z─żavou

  LiveAgent je softv├ęr ┼ípecializovan├Ż na z├íkazn├şcku podporu, ktor├Ż patr├ş k l├şdrom na svete. Ako n├í┼í z├íkazn├şk ho m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą na zlep┼íenie svojho biznisu aj vy a to s 20% z─żavou.

  Strossle – strojn├ísobenie predplaten├ęho kreditu

  Strossle je platforma, s ktorou dok├í┼żete efekt├şvne propagova┼ą svoj obsah prostredn├şctvom najnav┼ítevovanej┼í├şch webstr├ínok na Slovensku za dostupn├║ cenu.

  ASData.sk – z─żava na program├ítorsk├ę slu┼żby 33% a bonus v hodnote 1200ÔéČ

  ASData.sk je program├ítorsk├í firma, ktor├í sa venuje tvorbe webstr├ínok a e-commerce syst├ęmov (e-shopov) u┼ż vy┼íe 10 rokov. Vo svojom portf├│liu maj├║ projekty mal├ęho, stredn├ęho, ale aj ve─żk├ęho rozmeru ako EXIsport, NorthFinder, Globo, ─Źi ─Ća─ż┼íie zn├íme zna─Źky a brandy zo Slovenska a zahrani─Źia. Od ASData.sk m├íte mo┼żnos┼ą z├şska┼ą z─żavu 700ÔéČ za project management a defin├şciu diela s potrebn├Żmi funkcionalitami, z─żavu 500ÔéČ na tvorbu wireframe-ov va┼íej novej grafickej ┼íabl├│ny a jedine─Źn├║ z─żavu z hodinovky 45ÔéČ -> 30ÔéČ/hod.

  Marketing Miner – Data mining n├ístroj na prv├Ż mesiac so z─żavou 40%

  Marketing Miner patr├ş medzi top marketingov├ę n├ístroje na anal├Żzu web str├ínok z h─żadiska SEO (optimaliz├ície pre vyh─żad├íva─Źe), platenej reklamy v Google a tie┼ż sledovanie zmienok o v├ís na internete. Vyu┼ż├şvaj├║ ho ve─żk├ę aj mal├ę firmy, marketingov├ş ┼ípecialisti a agent├║ry, ale aj majitelia web str├ínok a eshopov, aby zo svojho online marketingu vy┼ąa┼żili ─Źo najviac v─Ćaka u┼żito─Źn├Żm d├ítam.

  Finstat – datab├íza firiem a ich finan─Źn├Żch ├║dajov so z─żavou 25%

  S projektom Finstat m├┤┼żete cielene vyh─żad├íva┼ą a overi┼ą finan─Źn├ę v├Żsledky obchodn├Żch partnerov aj svojej konkurencie. Ako n├í┼í z├íkazn├şk m├íte z─żavu 25% na slu┼żbu FINSTAT PREMIUM.

  Platobnebrany.sk – z─żava 10% na pluginy pre integr├íciu platobn├Żch br├ín pre WooCommerce eshopy

  Ak m├íte eshop cez WooCommerce a chceli by ste integrova┼ą niektor├║ z ob─ż├║ben├Żch platobn├Żch br├ín, s pluginmy od ┼ípecialistov na WordPress z Webikonu to zvl├ídnete p├ír klikmi.

  BlueWinston – n├ístroj na spr├ívu produktov├Żch Google rekl├ím s 10% z─żavou

  BlueWinston je inovat├şvny n├ístroj na spr├ívu produktov├Żch Google rekl├ím, s ktor├Żm dok├í┼że automatizova┼ą tvorbu rekl├ím, vytv├íra┼ą cielen├ę reklamy pre tis├şcky produktov, a dosiahnu┼ą tak najni┼ż┼íie n├íklady na z├şskanie z├íkazn├şka.

  Reago – chatovacia slu┼żba so z─żavou 20%

  Reago je chat na v├í┼í web s garanciou odpovede skuto─Źn├Żm ─Źlovekom do 1 min├║ty. Slu┼żba funguje ka┼żd├Ż de┼ł v roku od 8:00 do 22:00, vr├ítane sviatkov a v├şkendov. Software a in┼ítal├íciu poskytuj├║ zadarmo, plat├şte len za ─żud├ş, ktor├ş bud├║ komunikova┼ą s va┼íimi n├ív┼ítevn├şkmi. Ako n├í┼í z├íkazn├şk ho m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą s 20% z─żavou po─Źas celej doby trvania jeho vyu┼ż├şvania.

  Campus Cowork – z─żavy na coworkingov├ę priestory

  Ak h─żad├íte skvel├ę priestory pre svoju firmu v spolo─Źnosti ─Ćal┼í├şch podobne zm├Ż┼í─żaj├║cich ─żud├ş alebo priestory pre svoj event, n├íjdete ich v Campuse. Slu┼żbu Hot desk m├┤┼żete vyu┼żi┼ą na prv├Ż mesiac ├║plne zadarmo a priestory na svoj event si m├┤┼żete prenaja┼ą v jednor├ízovej z─żave 20%.

  Dotaznicek.sk – n├ístroj na tvorbu dotazn├şkov na 3 mesiace zadarmo

  Dotaznicek.sk je n├ístroj pre vytv├íranie vlastn├Żch online dotazn├şkov, pomocou ktor├Żch si m├┤┼żete urobi┼ą vlastn├Ż prieskum trhu, alebo spokojnosti medzi va┼íimi z├íkazn├şkmi. Tento n├ístroj V├ím umo┼żnuje n├ísledne z├şskan├ę d├íta vyhodnoti┼ą a graficky zn├ízorni┼ą.

  P├í─Źia sa v├ím na┼íe bonusy?

  Sta─Ź├ş sa sta┼ą na┼í├şm z├íkazn├şkom a in┼ítrukcie na uplatnenie z─żavy n├íjdete v na┼íom WY Paneli.

  Webhosting WY

  WY Hosting

  Univerz├ílny zdie─żan├Ż webhosting
  pre CMS a weby na mieru alebo hosting pre WordPress stránky

  U┼ż od 1,99ÔéČ mesa─Źne

  ZISTI┼Ą VIAC

  Virtuálne servery ikona

  Virtuálne servery

  Virtuálne a predsa reálne.
  Servery k va┼íim slu┼żb├ím.

  U┼ż od 19,90ÔéČ mesa─Źne

  ZISTI┼Ą VIAC