2 Hľadáme nových kolegov. Pridajte sa k nám.

Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

WY na WordCamp Bratislava 2017WY na WordCamp Bratislava 2017
WY Novinky

WordCamp Bratislava 2017

Koncom apríla sa vidíme na najväčšej WordPress konferencii WordCamp Bratislava. Podujatie sme podporili ako platinum partner, ale aj mojou účasťou v organizačnom tíme.

Konferencia WordCamp je určená všetkým fanúšikom redakčného systému WordPress. Koná sa po celom svete a na Slovensku už po šiesty rok.

WordCamp Bratislava 2017 je rozdelený do dvoch blokov pre používateľov a vývojárov a vystúpi na ňom 14 speakrov. Konferencia bude prebiehať v priestoroch Ekonomickej univerzity v Bratislave v sobotu 29. apríla 2017.


Naša minuloročná zostava, ešte v „starých“ farbách.

V našom WY stánku nájdete viacerých z nás, chystáme aj nejakú tú akciu na WordPress hosting. Lístky (20€) a všetky potrebné informácie nájdete na oficiálnej stránke: https://2017.bratislava.wordcamp.org. Svoju účasť môžete potvrdiť aj na Facebooku.

Tešíme sa!

Hľadajú sa dobrovoľníci

Konferenciu WordCamp organizujú vždy dobrovoľníci. Práca to nie je ťažká, ale je jej dosť. Akákoľvek ďalšia pomoc je preto silne vítaná.

Nezmeškajte ďalšie užitočné články
a buďte o nich informovaný