• 02 - 581 010 62
 • Domény
  Webhosting
  Servery
  Nástroje
  O WY
  Blog
  Podpora
  Domény

  Doména je vaša internetová adresa, cez ktorú ľudia nájdu vašu webstránku.

  Pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu. Vybrať si môžete z viac ako 150 koncoviek domén.

  Viac informácií


  Webhosting

  Vďaka webhostingu bude vaša stránka dostupná kedykoľvek. Poskytneme vám rýchle a spoľahlivé riešenie pre malé stránky, blogy, eshopy aj firemné prezentácie.


  Servery

  Potrebujete výkonnejší server pre svoj veľký projekt alebo náročnejší web?

  Vyberte si z našej ponuky serverových riešení, ktoré naplnia vysoké očakávania aj tých najnáročnejších webov či projektov.
  Viac informácií


  Nástroje

  Praktické business nástroje, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Vyskúšajte náš hromadný e-mailing SMTP Klerk či účtovný program POHODA.


  O nás

  Sme skupina nadšencov, ktorá sa už niekoľko rokov stará o vaše sny a podnikanie na internete.

  Sme spojkou medzi vami a vašimi snami o podnikaní vo svete internetu/na internete.

  Viac informácií


  Blog

  WY blog je určený pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac z oblasti blogovania, marketingu, WordPressu, ale aj programovania, či podnikania.

  Prejsť na blog


  Zaujímavé články
  WordPress

  Podrobný návod ako si vytvoriť vlastnú web stránku

  Tipy a triky

  7 spôsobov ako vymyslieť perfektný názov domény

  Tipy a triky

  Ako raketovo zlepšiť rýchlosť načítania vašej webstránky

  Podpora

  Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 02 – 581 010 62, e-maile helpdesk@wy.sk alebo chate.

  Spustiť chat


  Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  WY Novinky

  Spúšťame nový a ešte lepší hostingový systém

  Technológie idú vpred a vo WY preto nijako nezaháľame.

  Naším najnovším a najmodernejším dielom je UHS (univerzálny hostingový systém), ktorý sme do ostrej prevádzky spustili na začiatku roku 2019. UHS je ultimátny low-end nástroj na deployovanie služieb webhostingu a manažovaného hostingu nad akoukoľvek infraštruktúrou.

  UHS je systém postavený na princípe kontajnerov využívajúci a zjednocujúci technológie Docker, Ansible, Git, ZFS, či AWX. Operátorom umožňuje jednoducho nasadiť a manažovať nové servery a nové kontajnery, zákazníkom zasa umožňuje napríklad vymeniť starý server za nový bez toho, aby mali obavu, čo bude s ich webovými aplikáciami bežiacimi na starších technológiách (nepodporované PHP a podobne).

  Primárnymi výhodami UHS sú:

  • Distribuovaná infraštruktúra – možnosť nasadiť náš hostingový systém doslova kdekoľvek a na akomkoľvek serveri.
  • Rýchlosť a efektivita – operácie, ktoré doteraz naši admini robili ručne alebo poloautomatizovane, budú plne automatizované a teda vaše požiadavky budú vyriešené rýchlejšie.
  • Rýchlejšie nasadenie nového serveru alebo novej technológie, čo hlavne ocenia náročnejší zákazníci.
  • Ešte vyššia dostupnosť zdieľaného hostingu – budeme schopní vykryť “vyťažovačov” na serveroch so zdieľanými hostingami, ktorí by mohli spomaliť načítanie vašej stránky v prípade, že ste na rovnakom serveri.
  • Možnosť využívať viaceré verzie PHP súčasne na jednom serveri – doteraz ste na jednom serveri mohli využívať len jednu verziu PHP, po novom môžete využívať viaceré verzie naraz podľa vašich potrieb.
  • Možnosť využívať nové technológie – doteraz ste mohli využívať primárne PHP technológie, po novom môžete využívať aj Node.js, Ruby on Rails alebo Python. Ďalšie vieme doplniť podľa vášho záujmu.
  • Nasadenie na akejkoľvek serverovej infraštruktúre – je dizajnovaný tak, že môže byť v budúcnosti nasadený na akejkoľvek serverovej infraštruktúre, aj na infraštruktúrach iných cloud providerov, napríklad AWS, Azure alebo Google Cloud, a tiež na iných serverových infraštruktúrach, napríklad u zákazníka on premises.

  Postupne na nový systém migrujeme celú našu produkčnú infraštruktúru a predpokladáme, že do konca tohto roka presunieme všetkých našich zákazníkov. Bežného chodu vašich webstránok sa to nijako nedotkne a pri migrovaní na novú infraštruktúru vás budeme včas informovať.

  Nezmeškajte ďalšie užitočné články
  a buďte o nich informovaný