• 02 - 581 010 62
 • Domény
  Webhosting
  Servery
  Nástroje
  O WY
  Blog
  Podpora
  Domény

  Doména je vaša internetová adresa, cez ktorú ľudia nájdu vašu webstránku.

  Pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu. Vybrať si môžete z viac ako 150 koncoviek domén.

  Viac informácií


  Webhosting

  Vďaka webhostingu bude vaša stránka dostupná kedykoľvek. Poskytneme vám rýchle a spoľahlivé riešenie pre malé stránky, blogy, eshopy aj firemné prezentácie.


  Servery

  Potrebujete výkonnejší server pre svoj veľký projekt alebo náročnejší web?

  Vyberte si z našej ponuky serverových riešení, ktoré naplnia vysoké očakávania aj tých najnáročnejších webov či projektov.
  Viac informácií


  Nástroje

  Praktické business nástroje, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Vyskúšajte náš hromadný e-mailing SMTP Klerk či účtovný program POHODA.


  O nás

  Sme skupina nadšencov, ktorá sa už niekoľko rokov stará o vaše sny a podnikanie na internete.

  Sme spojkou medzi vami a vašimi snami o podnikaní vo svete internetu/na internete.

  Viac informácií


  Blog

  WY blog je určený pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac z oblasti blogovania, marketingu, WordPressu, ale aj programovania, či podnikania.

  Prejsť na blog


  Zaujímavé články
  WordPress

  Podrobný návod ako si vytvoriť vlastnú web stránku

  Tipy a triky

  7 spôsobov ako vymyslieť perfektný názov domény

  Tipy a triky

  Ako raketovo zlepšiť rýchlosť načítania vašej webstránky

  Podpora

  Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 02 – 581 010 62, e-maile helpdesk@wy.sk alebo chate.

  Spustiť chat


  Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  Tlačové správy

  Spájame sa so Sandberg Capital, aby sme spoločne posunuli hosting na vyššiu úroveň

  Ako webhostingová spoločnosť sme za našu dvadsaťročnú éru veľa zažili aj sa naučili. Postupne sme sa prepracovali na dvojku na slovenskom trhu v hostingu aj v počte registrovaných domén a klientom ponúkame široké portfólio služieb, od bežných zdieľaných hostingov, cez virtuálne a dedikované servery, až po najvýkonnejšie cloudové riešenia a virtuálne datacentrá. V súčasnosti máme cez 20 000 zákazníkov a registrujeme viac ako 50 000 domén.

  Aj keď sme po technologickej stránke dosiahli vysokú úroveň služieb a stojíme si za ňou, stále vidíme priestor na zlepšovanie zákazníckeho servisu a inováciu produktov. Naše odhodlanie napredovať si všimol investičný fond Sandberg Capital správ. spol., a.s., ktorý sa zameriava na investovanie do menších a stredne veľkých spoločností nielen na Slovensku, ale v celom regióne strednej a východnej Európy. Veríme, že vďaka tomuto spojeniu budeme môcť poskytovať na Slovensku a v okolitom regióne tie najnovšie a najlepšie technologické riešenia, vďaka čomu sa náš trh priblíži k tým najvyspelejším vo svete.

  „Webglobe – Yegon má dlhoročnú tradíciu a skvelú povesť na trhu. Záleží nám na tom, aby sme spoločne, a aj vďaka skúsenostiam našich nových kolegov, vybudovali spoločnosť, ktorá bude ponúkať novú generáciu hostingových služieb s využitím súčasných cloudových technológií. Chceme klientom priniesť moderné manažované služby, ktoré zjednodušia a spríjemnia prácu s našimi produktami a v neposlednom rade ušetria čas a energiu našich zákazníkov“ povedal Jakub Krajčovič, investičný Manažér zo spoločnosti Sandberg Capital.

  Pod vedením Igora Strečka, nášho CEO, budeme aj naďalej pôsobiť pod značkou Webglobe – Yegon (WY). Pre našu spoločnosť je vstup investora obrovskou príležitosťou pre rýchlejší rast, zdokonaľovanie sa, inovácie a export našich technológií na nové trhy. Veríme, že túto zmenu čoskoro pozitívne pocítite aj vy. 

  Nezmeškajte ďalšie užitočné články
  a buďte o nich informovaný