2 Hľadáme nových kolegov. Pridajte sa k nám.

Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

Tlačové správy

Spájame sa so Sandberg Capital, aby sme spoločne posunuli hosting na vyššiu úroveň

Ako webhostingová spoločnosť sme za našu dvadsaťročnú éru veľa zažili aj sa naučili. Postupne sme sa prepracovali na dvojku na slovenskom trhu v hostingu aj v počte registrovaných domén a klientom ponúkame široké portfólio služieb, od bežných zdieľaných hostingov, cez virtuálne a dedikované servery, až po najvýkonnejšie cloudové riešenia a virtuálne datacentrá. V súčasnosti máme cez 20 000 zákazníkov a registrujeme viac ako 50 000 domén.

Aj keď sme po technologickej stránke dosiahli vysokú úroveň služieb a stojíme si za ňou, stále vidíme priestor na zlepšovanie zákazníckeho servisu a inováciu produktov. Naše odhodlanie napredovať si všimol investičný fond Sandberg Capital správ. spol., a.s., ktorý sa zameriava na investovanie do menších a stredne veľkých spoločností nielen na Slovensku, ale v celom regióne strednej a východnej Európy. Veríme, že vďaka tomuto spojeniu budeme môcť poskytovať na Slovensku a v okolitom regióne tie najnovšie a najlepšie technologické riešenia, vďaka čomu sa náš trh priblíži k tým najvyspelejším vo svete.

„Webglobe – Yegon má dlhoročnú tradíciu a skvelú povesť na trhu. Záleží nám na tom, aby sme spoločne, a aj vďaka skúsenostiam našich nových kolegov, vybudovali spoločnosť, ktorá bude ponúkať novú generáciu hostingových služieb s využitím súčasných cloudových technológií. Chceme klientom priniesť moderné manažované služby, ktoré zjednodušia a spríjemnia prácu s našimi produktami a v neposlednom rade ušetria čas a energiu našich zákazníkov“ povedal Jakub Krajčovič, investičný Manažér zo spoločnosti Sandberg Capital.

Pod vedením Igora Strečka, nášho CEO, budeme aj naďalej pôsobiť pod značkou Webglobe – Yegon (WY). Pre našu spoločnosť je vstup investora obrovskou príležitosťou pre rýchlejší rast, zdokonaľovanie sa, inovácie a export našich technológií na nové trhy. Veríme, že túto zmenu čoskoro pozitívne pocítite aj vy. 

Nezmeškajte ďalšie užitočné články
a buďte o nich informovaný