• 02 - 581 010 62
 • Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  Preložme spolu obľúbené pluginy do WordPressPreložme spolu obľúbené pluginy do WordPress
  WordPress

  Preložme spolu obľúbené pluginy do WordPress

  WordPress a skvelá komunita okolo neho nám mnohé dáva. Teraz by sme jej to chceli čiastočne vrátiť a opäť si vzájomne pomôcť. 

  Kto prekladá WP

  Slovenský predklad do WordPress stojí na dobrovolníckej aktivite členov komunity. Na poslednom WordPress Translation Day sme v novembri 2016 dokončovali preklad pre WordPress 4.7 či novú default tému TwentySeventeen. Práce však väčšinou prebiehajú vo voľnom čase – doma po večeroch či víkendoch. Ako inak, zadarmo.

  A práve preklad a dostupnosť v mnohých jazykoch je jeden z dôvodov neustáleho rastu miery používania WordPress. Najmä u obyčajných ľudí, ktorí si rozbiehajú svoj blog či firemnú stránku, tak povediac na kolene.

  Slovenský WordPress polygloti pri poslednom skupinovom preklade.

  Naše niečo späť

  V inštalačnom balíku WordPress pre náš WordPress hosting prikladáme balík pluginov, ktoré vylepšia váš web. Mnohé z nich preložené sú (aj keď nie kompletne), viaceré nie sú preložené vôbec! A pri tom ide o skvelé pluginy, ktoré používajú tisíce slovenských webov. Vo firme sme sa rozhodli podporiť ich preklad a zjednodušiť ich používanie.

  Radi by sme zorganizovali WY variantu WP translation day. Stretnúť sa môžeme v našom office a spoločne priložiť ruku k dielu. O prísun energie sa postará sponzor dňa, WY 😉

  Zároveň si budete môcť pozrieť ako to u nás vyzerá a nahliadnuť do zákulisia WY.

  Pridajte sa

  Na toto podujatie sme si vyčlenili jednu februárovú sobotu a to 25. februára v čase od 9:00 do 16:00 (facebook event). Stačí si priniesť notebook.

  Vítaní budú všetci WordPress nadšenci. Aj s inými hostingami 🙂

  Nezmeškajte ďalšie užitočné články
  a buďte o nich informovaný