• 02 - 581 010 62
 • Domény
  Webhosting
  Servery
  Nástroje
  O WY
  Blog
  Podpora
  Domény

  Doména je vaša internetová adresa, cez ktorú ľudia nájdu vašu webstránku.

  Pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu. Vybrať si môžete z viac ako 150 koncoviek domén.

  Viac informácií


  Webhosting

  Vďaka webhostingu bude vaša stránka dostupná kedykoľvek. Poskytneme vám rýchle a spoľahlivé riešenie pre malé stránky, blogy, eshopy aj firemné prezentácie.


  Servery

  Potrebujete výkonnejší server pre svoj veľký projekt alebo náročnejší web?

  Vyberte si z našej ponuky serverových riešení, ktoré naplnia vysoké očakávania aj tých najnáročnejších webov či projektov.
  Viac informácií


  Nástroje

  Praktické business nástroje, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Vyskúšajte náš hromadný e-mailing SMTP Klerk či účtovný program POHODA.


  O nás

  Sme skupina nadšencov, ktorá sa už niekoľko rokov stará o vaše sny a podnikanie na internete.

  Sme spojkou medzi vami a vašimi snami o podnikaní vo svete internetu/na internete.

  Viac informácií


  Blog

  WY blog je určený pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac z oblasti blogovania, marketingu, WordPressu, ale aj programovania, či podnikania.

  Prejsť na blog


  Zaujímavé články
  WordPress

  Podrobný návod ako si vytvoriť vlastnú web stránku

  Tipy a triky

  7 spôsobov ako vymyslieť perfektný názov domény

  Tipy a triky

  Ako raketovo zlepšiť rýchlosť načítania vašej webstránky

  Podpora

  Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 02 – 581 010 62, e-maile helpdesk@wy.sk alebo chate.

  Spustiť chat


  Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  WY Novinky

  Predstavujeme vám novú podobu WY Panelu

  Naše administračné rozhranie WY Panel za uplynulé roky prechádzalo primárne funkčnými zmenami, ktoré neboli na prvý pohľad úplne postrehnuteľné. Uvedomujeme si, že doba pokročila, a preto v snahe zmodernizovať a hlavne zjednodušiť správu našich služieb sme pristúpili tentokrát aj k vizuálnej aktualizácii ovládacieho panelu.

  Vieme, že akákoľvek zmena môže do veľkej miery ovplyvniť to, ako pohodlne sa našim zákazníkom orientuje v množstve funkcií a nastavení potrebných k správe hostingových, mailových a doménových služieb. Z tohto dôvodu sme k celému projektu pristupovali nanajvýš zodpovedne – snažili sme sa ponechať to, čo aj predtým fungovalo a vylepšiť miesta, ktoré nám dávali najviac zmysel.

  Uplynulé 2 mesiace bola nová podoba WY Panelu spustená v testovacej prevádzke a od vás, našich zákazníkov, sme dostali veľa zaujímavých postrehov a pripomienok, ako celý admin ešte vylepšiť, za čo vám veľmi ďakujeme. Chceli by sme vás touto cestou ubezpečiť, že spustením vylepšenej verzie WY Panelu sa tento proces nekončí, ale naopak začína. V nasledujúcich riadkoch budete mať možnosť zoznámiť sa s najhlavnejšími zmenami.

  Upravený dizajn administračného rozhrania

  S našim interným dizajnérskym tímom sme prístupili k vizuálne odľahčenejšej verzii WY Panelu. Veríme, že táto zmena našim zákazníkom prinesie väčší prehľad, zlepšenú navigáciu a hlavne ušetrí čas pri správe a nákupe našich produktov.

  Ovládanie orientované na správu služieb

  Akonáhle sa prihlásite, zobrazí sa vám zjednodušená forma nástenky, tzv. Dashboard, ktorý už poznáte z pôvodného panelu, spolu s kompletným výpisom služieb, ktoré u nás máte. Z Dashboardu sa môžete prekliknúť priamo do správy konkrétnej služby a následne v nej upravovať všetky dostupné parametre. Výpis má dve rôzne podoby, ktoré závisia od počtu služieb. V základnom zobrazení sú všetky služby vypísané pod sebou, v pokročilom (v prípade, keď máte viac ako 10 položiek) sa služby radia podľa svojho typu do jednotlivých záložiek.

  Zjednodušené menu

  Z úvodného Dashboardu zmizlo bočné menu a horná navigácia po novom pozostáva len zo 4 základných kategórii. Bočné menu sa zobrazí, až keď sa prekliknete do danej kategórie, či správy danej služby. V menu sa zobrazia všetky možnosti, ktoré sú v danej službe k dispozícii.

  Zrýchlený nákup našich služieb a produktov

  Pre pohodlnejšie objednávanie a nakupovanie nových produktov sme pripravili nákupný košík aj priamo do administračného rozhrania. Po kliknutí na tlačidlo “Nová služba” si vyberiete z kategórie o čo máte záujem, následne si vyberiete fakturačný kontakt a prejdete na  dokončenie nákupu.

   

  Pôvodná verzia WY Panelu bude ešte stále prístupná a prepnúť sa do nej môžete prostredníctvom menu v pravej hornej časti obrazovky, ktoré slúži aj na odhlásenie sa z administrácie. Akékoľvek vaše postrehy, pripomienky, či návrhy na zlepšenie nám môžete aj naďalej zasielať na e-mailovú adresu novypanel [at] wy [dot] sk.

  Nezmeškajte ďalšie užitočné články
  a buďte o nich informovaný