• 02 - 581 010 62
 • Domény
  Webhosting
  Servery
  Nástroje
  O WY
  Blog
  Podpora
  Domény

  Doména je vaša internetová adresa, cez ktorú ľudia nájdu vašu webstránku.

  Pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu. Vybrať si môžete z viac ako 150 koncoviek domén.

  Viac informácií


  Webhosting

  Vďaka webhostingu bude vaša stránka dostupná kedykoľvek. Poskytneme vám rýchle a spoľahlivé riešenie pre malé stránky, blogy, eshopy aj firemné prezentácie.


  Servery

  Potrebujete výkonnejší server pre svoj veľký projekt alebo náročnejší web?

  Vyberte si z našej ponuky serverových riešení, ktoré naplnia vysoké očakávania aj tých najnáročnejších webov či projektov.
  Viac informácií


  Nástroje

  Praktické business nástroje, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Vyskúšajte náš hromadný e-mailing SMTP Klerk či účtovný program POHODA.


  O nás

  Sme skupina nadšencov, ktorá sa už niekoľko rokov stará o vaše sny a podnikanie na internete.

  Sme spojkou medzi vami a vašimi snami o podnikaní vo svete internetu/na internete.

  Viac informácií


  Blog

  WY blog je určený pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac z oblasti blogovania, marketingu, WordPressu, ale aj programovania, či podnikania.

  Prejsť na blog


  Zaujímavé články
  WordPress

  Podrobný návod ako si vytvoriť vlastnú web stránku

  Tipy a triky

  7 spôsobov ako vymyslieť perfektný názov domény

  Tipy a triky

  Ako raketovo zlepšiť rýchlosť načítania vašej webstránky

  Podpora

  Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 02 – 581 010 62, e-maile helpdesk@wy.sk alebo chate.

  Spustiť chat


  Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  Prečo sme sa rozhodli sme podporiť českých a slovenských podnikateľov v kríze?

  Prostredníctvom našich značiek Webglobe – Yegon na Slovensku a IGNUM / Domena.cz v Čechách reagujeme na zhoršenú podnikateľskú situáciu v krajine a podporujeme online biznis podnikateľov produktami zadarmo. 

   

  V našej firme veríme v silu podnikateľského prostredia, v silu nápadov a v biznis, ako hnací motor celej spoločnosti. Preto sme sa rozhodli venovať sadu kľúčových produktov podnikateľom počas krízy zadarmo.

   

  Domény, hosting a ďalšie produkty sú prvým krokom začínajúcich podnikateľov v online priestore alebo krízovým u tých podnikateľov, ktorí musia svoje podnikanie preniesť do digitálu. „Spustili sme iniciatívu na pomoc biznis sfére, keďže množstvo našich klientov sú práve začínajúci podnikatelia a dobre teda poznáme ich aktuálne problémy podnikateľov, spôsobené krízou.“, vysvetľuje Igor Strečko, CEO WY Group.

   

  Inicitatívu s názvom “Otočíte to!” neprezentujeme ako nejakú krátkodobú reklamnú  akciu. Celá aktivita potrvá počas trvania najhoršej krízy a môže sa do nej teoreticky zapojiť neobmedzený počet podnikateľov. Či už začínajúcich, alebo tých, ktorí musia svoj biznis preniesť do digitálneho prostredia. A práve k tomu ich chceme ako firma s digitálnym DNA prirodzene motivovať.

   

  Iniciatívu sme spustili po dlhodbej analýze situácie v oboch krajinách. Spomenutých firiem potihnutých krízou, či už malých alebo stredných sú na oboch trhoch už stovky a ich počet rastie každý deň. S reštrikciami a obmedzením priameho predaja sa množstvo podnikateľských plánov buď ocitá na pokraji existencie, alebo mieri do digitálu. Množstvo druhov podnikania je naozaj schopných prežiť alebo dokonca prekvitať aj v zmenenom prostredí. Žičí tomu masívna zmena spotrebiteľského správania, kedy si spotrebitelia navykajú kupovať online aj také produkty a služby, ktoré by predtým kupovali výhradne v kamenných prevádzkach.

   

  Okrem podnikateľov, bojujúcich s krízou, je naša iniciatíva určená aj ľuďom, ktorí doposiaľ nepodnikali ale vďaka kríze prišli o prácu a uvažujú o tom, že by práve digitálne podnikanie vyskúšali.

   

  Vyzývame preto podnikateľov, aby sa v tejto ťažkej dobe nevzdávali a dôverovali možnostiam online prostredia. Veríme, že aj s našou malou pomocou túto ťažkú situáciu spolu otočíme. Veríme v solidaritu a v dobré nápady. 

   

  Projekt nájdete na adrese www.otociteto.sk a www.otociteto.cz.

   

  Nezmeškajte ďalšie užitočné články
  a buďte o nich informovaný