• 02 - 581 010 62
 • Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  Hostesky na predstavení WYHostesky na predstavení WY
  WY Novinky

  Nový Webglobe – Yegon je tu!

  Dlhoočakávané spojenie je úspešne za nami. Už týždeň sa vám prihovárame novým webom a úplne novou vizuálnou identitou. Pozrite si sumár noviniek.

  27. októbra 2016 sme slávnostne predstavili svetu našu novú tvár. Viac ako 2-ročné spájanie systémov a ich update/upgrade vyvrcholil predstavením kompletne novej vizuálnej identity a nového webu wy.sk. Spolu s rebrandingom prinášame kompletne novú ponuku služieb a admin nástrojov na ich správu.

  Igor Strečko predstavuje nové logo Webglobe - Yegon
  Igor Strečko predstavuje nové logo Webglobe – Yegon.

  WY Hosting pre moderné weby

  Novinkou číslo 1 v ponuke je kompletne nový zdieľaný webhosting – WY Hosting. Rozdelený, podľa počtu podporovaných domén a diskovej kapacity, do 4 konfigurácií ponúka stabilné a výkonné prostredie na prevádzku moderných webov. Univerzálne nastavený hosting si poradí s prevádzkov obľúbených redakčných systémov WordPress, Drupal, Joomla, OpenCart či PrestaShop. Jeho správu zabezpečuje kompletne nová aplikácia WY Panel.

  Zdieľaný hosting od Webglobe – Yegon patrí už dlhé roky medzi najspolahlivejšie shared prostredie na slovenskom trhu.

  WY Hosting pre WordPress

  Po výborných ohlasoch na optimalizovaný hosting pre WordPress prinášame aj špeciálnu verziu WY Hosting pre WordPress. Ako už slovenská komunita WordPress poznamenala a za čo sme nesmierne vďační, ide o „… jeden z najlepších slovenských hostingov pre WordPress“. Za rovnakú cenu ponúka ešte lepší chod vášho WordPress webu, dostatok výkonu aj pre WooCommerce , vyššiu bezpečnosť a balík šikovných pluginov.

  ceny a konfigurácie WY Hostingu
  Ceny a konfigurácie WY Hostingu a WY Hostingu pre WordPress.

  Ponuku zdieľaného hostingu uzatvára WY Windows hosting pre weby postavené na ASP.NET platforme.

  Ten správny panel je WY Panel

  Celkom nová aplikácia nahrádza doterajší Kontrol Panel z Webglobe a WebPanel z Yegon. Je výsledkom niekoľko-mesačného a celkom nového návrhu, ktorý dáva hostingu tvár. Či už ho využívate každý deň alebo raz za rok, rozdiel je poznať na prvý pohľad.

  WY Panel
  WY Panel funguje výborne na akomkoľvek zariadení.

  Novú aplikáciu sme spustili niekoľko dní pred oficiálnym spojením, ešte pod názvom nový Kontrol Panel. Od 27. októbra je dostupná na adrese moje.wy.sk a s názvom WY Panel.

  Webhosting na vlastnom serveri

  Pre weby a firmy, ktorým už nestačia možnosti zdieľaného hostingu prinášame skvelý WY Panel VPS – virtuálny server, ktorý kombinuje to najlepšie z oboch svetov. Jednoduchú správu hostingu cez WY Panel a garantované systémové prostriedky vlastného servera.

  S podporou neobmedzeného počtu domén a štandardnou konfiguráciou servera sa stáva výborným pomocníkom na prevádzku zabehnutých e-commerce webov menšieho rozsahu. Jeho správa nie je o nič zložitejšia ako správa zdieľaného hostingu.

  WordPress hosting WY
  The Force is strong with this one!

  VPS v cloude

  Nemanažované virtuálne servery bežiace na cloudovej infraštruktúre poskytnú ešte viac výkonu. K dispozícií sú virtuálne servery až do konfigurácie 8 vCPU, 12GB RAM a 500GB HDD s voliteľnou správou servera. Na výber sú operačné systémy LINUX aj WINDOWS.

  WY CLOUD

  Naše prémiové riešenie, WY Cloud, je cloudová infraštruktúra pre veľké projekty ako e-shopy, navštevované magazíny, rozsiahle portály. Zvolené systémové prostriedky možno rozdeliť podľa potreby a prevádzkovať viaceré virtuálne servery.

  Cloudovu infraštruktúru sme postavili na platforme od VMware a značkových serveroch DELL s Intel XEON procesormi. Sami na nej prevádzkujeme naše ostatné služby a plne jej dôverujeme. Vďaka nej sme už roky najstabilnejší hosting na našom trhu.

  Kde nestačí sila, pomôže väčšia sila.

  Affiliate a veľkoobchodná spolupráca

  Našim najefektívnejším zdrojom nových klientov sú vaše odporúčania a zdieľanie pozitívnych skúseností. S affiliate programom od WY vás za každú takúto iniciatívu odmeníme vo forme provízie. Najlepšou správou je, že provízny systém je dostupný pre každého klienta out of the box, t.j. bez dodatočnej registrácie.

  Veľkoobchodný predaj zastrešuje program Webpartner. Online agentúram či developerom dáva možnosť predávať svoj vlastný hosting a poskytovať full-servis s webom. Veľkoobchodným partnerom je dostupný Webpanel (whitelabel verzia WY Panelu) ako aj iné nástroje na správu hostingu.

  Nezmeškajte ďalšie užitočné články
  a buďte o nich informovaný