2 Hľadáme nových kolegov. Pridajte sa k nám.

Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

WY Novinky

Nová funkcia vo WY Paneli pre zrýchlenie načítania vašej stránky

Rýchlosť načítania stránky je v dnešnej dobe kľúčová. Podľa výskumov už dnes nie sú ľudia ochotní čakať, kým sa web načíta. Chcú to mať rýchlo, ideálne do 2 sekúnd. Každá sekunda navyše zvyšuje pravdepodobnosť, že ľudia z vašej stránky odídu a ak sú v nákupnom procese, tak že nedokončia nákup.

Aj keď sa na našich hostingoch stránky načítavajú rýchlo, neznamená to, že by sa nemohli ešte rýchlejšie. Z tohto dôvodu sme pridali do WY Panelu novú funkcionalitu, s ktorou môžete nastaviť svoj statický obsah na serveri tak, aby jeho odozva prebehla rýchlejšie.

Všetko, čo je pre to potrebné na vašej doméne/subdoméne urobiť, je určiť konkrétny priečinok so statickými súbormi. Napríklad pre WordPress stránky môžete zvoliť priečinok s obrázkami wp-content/uploads.

Dôležité je, aby bol obsah statický. Toto nastavenie nebude fungovať so súbormi s dynamickými kódmi, dokonca by to mohlo znefunkčniť vašu stránku.

Vo WY Paneli si túto funkcionalitu môžete nastaviť v sekcii Web ->Nastavenia webservera.

 

 

Upozornenie: Toto nové nastavenie sa týka len webov a aplikácií, ktoré sú na našom novom systéme UHS. Ak na ňom ešte nie ste, tak väčšinu zdieľaných hostingov plánujeme na nový systém zmigrovať do konca tohto roka.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

16 spôsobov ako zrýchliť načítanie vašej webovej stránky

Nezmeškajte ďalšie užitočné články
a buďte o nich informovaný