• 02 - 581 010 62
 • Domény
  Webhosting
  Servery
  Nástroje
  O WY
  Blog
  Podpora
  Domény

  Doména je vaša internetová adresa, cez ktorú ľudia nájdu vašu webstránku.

  Pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu. Vybrať si môžete z viac ako 150 koncoviek domén.

  Viac informácií


  Webhosting

  Vďaka webhostingu bude vaša stránka dostupná kedykoľvek. Poskytneme vám rýchle a spoľahlivé riešenie pre malé stránky, blogy, eshopy aj firemné prezentácie.


  Servery

  Potrebujete výkonnejší server pre svoj veľký projekt alebo náročnejší web?

  Vyberte si z našej ponuky serverových riešení, ktoré naplnia vysoké očakávania aj tých najnáročnejších webov či projektov.
  Viac informácií


  Nástroje

  Praktické business nástroje, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu rásť. Vyskúšajte náš hromadný e-mailing SMTP Klerk či účtovný program POHODA.


  O nás

  Sme skupina nadšencov, ktorá sa už niekoľko rokov stará o vaše sny a podnikanie na internete.

  Sme spojkou medzi vami a vašimi snami o podnikaní vo svete internetu/na internete.

  Viac informácií


  Blog

  WY blog je určený pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac z oblasti blogovania, marketingu, WordPressu, ale aj programovania, či podnikania.

  Prejsť na blog


  Zaujímavé články
  WordPress

  Podrobný návod ako si vytvoriť vlastnú web stránku

  Tipy a triky

  7 spôsobov ako vymyslieť perfektný názov domény

  Tipy a triky

  Ako raketovo zlepšiť rýchlosť načítania vašej webstránky

  Podpora

  Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 02 – 581 010 62, e-maile helpdesk@wy.sk alebo chate.

  Spustiť chat


  Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

  Máme nového Managing Directora

  Vo Webglobe -Yegon sa v týchto dňoch udiala zmena vo vedení. Našim novým šéfom sa stal Imrich Koller, ktorý u nás pôsobí už 17 rokov a pozná fungovanie firmy do detailu. Doterajší CEO Igor Strečko sa bude odteraz naplno venovať vedeniu WY Group a.s., pod ktorú Webglobe – Yegon s.r.o. spadá.

  K rozhodnutiu o zmene vo vedení sme pristúpili potom, čo sme sa stali súčasťou skupiny WY Group a.s., spoločne so slovenskou firmou Atlantis Systems s.r.o. a českými hostingovými spoločnosťami IGNUM s.r.o a Stable.cz, s.r.o. Doterajší CEO Igor Strečko sa bude môcť naplno venovať rozvoju WY Group a.s. v strednej Európe

  “Zmena vedenia Webglobe – Yegon je ďalším krokom, ktorý smeruje k zmene pomerov na stredoeurópskom hostingovom trhu. Chceme naďalej zvyšovať kvalitu a rozsah služieb na poli managed hostingu a serverov v tomto regióne. Táto stratégia vyžaduje moje plné nasadenie v roli CEO WY Group,” komentuje rozhodnutie Igor.

  Vedenia sa po novom ujal Imrich Koller, ktorý vo firme zastával pozíciu Chief Customer Officer a pôsobí v nej takmer od jej začiatku. Počas svojej kariéry prešiel skoro všetkými pozíciami, takže pozná fungovanie WY po každej stránke.

  “Príležitosť viesť Webglobe – Yegon pre mňa znamená pokračovať smerom, ktorý úspešne vytýčil môj predchodca a dlhoročný kolega Igor Strečko. Veľmi si vážim jeho dôveru a teším sa na výzvy, ktoré nám expanzia na stredoeurópsky trh prinesie,” uviedol Imrich Koller, nový Managing Director WY. 

  My sa tejto zmene tešíme a želáme Imrovi v novej pozícii veľa úspechov.

  Nezmeškajte ďalšie užitočné články
  a buďte o nich informovaný