2 Hľadáme nových kolegov. Pridajte sa k nám.

Na našich stránkach používame súbory cookies. Pomáhajú nám vylepšovať web a služby. Pokračovaním súhlasíte so zberom dát.

Tlačové správy

Atlantis prechádza pod WY

S radosťou by sme vás chceli informovať, že od pondelka 4.11. 2019 sa súčasťou WY stal webhosting Atlantis Systems. Týmto krokom sa na naše servery v najbližšom období presunie okolo 4000 webstránok a do portfólia WY pribudne viac ako 6000 domén. Tešíme sa, že technická úroveň našej infraštruktúry zaujala ďalšieho etablovaného hráča na slovenskom webhostingovom trhu, ktorý sa rozhodol integrovať do nášho systému a zveriť nám svojich zákazníkov.

Po migrácii na infraštruktúru WY budú môcť naši noví zákaznící pohodlne spravovať svoje domény a weby cez WY Panel a zároveň dostanú k dispozícii akýkoľvek z našich bonusov pre zlepšenie svojho podnikania.

Firma Atlantis Systems pôsobila na slovenskom trhu 17 rokov a špecializovala sa primárne na služby zdieľaného webhostingu pre jednu alebo viac domén.

Tešíme sa, že medzi sebou môžeme privítať nových zákazníkov a veríme, že budú s našimi službami a helpdeskom nanajvýš spokojní.

Atlantisáci, vitajte!

Nezmeškajte ďalšie užitočné články
a buďte o nich informovaný